Farmasi Başlangıç Seti – Set İçerikleri – Satın Alınması

  Farmasi Üyelik Formu

  Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

  Farmasi başlangıç paketi, Farmasi’ye üye olan girişimcilerin ilk siparişine özel bir settir. Farmasi üyeleri bu set sayesinde bir çok Farmasi ürününü çok daha avantajlı bir şekilde satın alabilirler. Üyeler için 2 adet başlangıç seti hazırlanmıştır. Bunlar; Farmasi makyaj başlangıç seti, kişisel bakım başlangıç setidir. Bu setlerden istediğiniz birini 99,99 TL‘ye satın alabilirsiniz. Paketi satın alabilmek için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra ekibimizden arkadaşlar size üyelik için ulaşacak ve setin alınmasında destek sağlayacaktır.

  Farmasi Başlangıç Setleri – Ürünler stok durumuna göre değişebilmektedir.

  Seti Satın Alma İşlemi

  Farmasi başlangıç seti, sistemin satın alma bölümünün ikinci sayfası olan kampanyalar bölümünde çıkmaktadır. Eğer sadece bu seti almak istiyorsanız sepetimize herhangi bir ürün ekliyoruz. Mesela 110613 kodlu iki kat etkili at kestanesi masaj jelini ekleyebilirsiniz. Ürünü ekledikten sonra sepetimizde iken satın al diyoruz ve kampanyalar sayfasına yönlendiriliyoruz.

  Bu sayfada Farmasi başlangıç paketleri görünecektir. İstediğiniz paketi buradan seçebilir ve önceden eklediğiniz ürünü sepetinizden çıkartarak alışverişe devam edebilirsiniz.

  Farmasi’ye üye olmak için aşağıda bulunan Farmasi üyelik formuna tıklayıp bize iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Sonrasında size Farmasi üyelik formu Whatsapp yoluyla gönderilecektir.

   Farmasi Üyelik Formu

   Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

   Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
   Bilgi almadan hemen üyeliğini oluşturmak için buraya tıklayın...

   Üye olmadan önce bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurun