Farmasi Üyelik İşlemi – Farmasi Üyelik Formu

  Farmasi Üyelik Formu

  Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

  Farmasi üyelik nedir? Farmasi üyelikle ne avantajlar elde edersiniz? Farmasi ile nasıl para kazanmaya başlarsınız? Bilgi almak için hemen sizde formu doldurun ve Farmasi’ye hiç bir kayıt ücreti ödemeden siz de katılın.

  Farmasi üyesi olduğunuz andan itibaren Farmasi ürünlerini indirimli bir şekilde alabilir ve Farmasi’nin üyelere özel sunduğu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Ayrıca Farmasi’de kota doldurmak, alışveriş yapmak, satış yapmak veya üye eklemek gibi hiçbir zorunluluk yoktur. Dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, dilerseniz ürün satışı yapabilir ve yeni üyeler ekleyerek prim kazanabilirsiniz.

  Farmasi Üyelik Avantajları

  Alışveriş Yaparak Kazanç Sağlamak

  Farmasi üyesi olduktan sonra ürünleri katalog fiyatının altında satın alabilirsiniz. Ayrıca başlangıç paketleri, hoş geldin kampanyası ve teşvik hediyeleri ile markette harcayacağınız parayla Farmasi’de daha kaliteli ve daha çok ürün alabilirsiniz.

  Satış Yaparak Para Kazanma

  Üyelikten sonra Farmasi’den satın aldığınız ürünleri %30 – %40 kâr koyarak satabilirsiniz. Ayrıca sipariş topladıkta ücretsiz teşvik hediyeleri ve özel kampanyalardan da faydalanabilir, böylelikle kazancınızı daha çok artırabilirsiniz.

  Üye Ekleyerek Kazanç Sağlama

  Kaydınızı oluşturduktan sonra hemen etrafınızdaki kişileri kendi alt üyeniz olarak Farmasi üyesi yapabilirsiniz. Böylelikle alt üyelerinizin aylık satışlarından prim sistemine göre bir seviye kazanırsınız ve o seviyeye göre aylık prim kazanırsınız. Yüzde 3’ten yüzde 21’e kadar uzanan prim sisteminde müdürlük seviyesine gelerek aylık ortalama 2000 TL prim kazanmaya başlayabilirsiniz.

  Farmasi Üyelerine Özel Kampanyalar

  farmasi-baslangic-setleri
  Farmasi Hoş Geldin Haziran

  Farmasi Üyelik Avantajlarını Maddelersek:

  • Ürünleri satış fiyatının ortalama %30’un altında satın alabilirsiniz.
  • Aldığınız ürünlere %30 (Farmasi Bölümü) ve %40 (Dr C Tuna Bölümü) kâr koyarak satışını yapabilir, satıştan kazanç sağlayabilirsiniz.
  • Başlangıç setleri, hoş geldin kampanyaları, teşvik hediyeleri gibi bir çok kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • Arkadaşlarınızı üye olarak ekleyerek başlangıçta ufak prim kazançları ile kişisel alışverişlerinize harcadığınız parayı kısabilirsiniz.
  • Profesyonel çalışmalar yaparak yeni ekipler kurabilir, kariyer basamaklarını hızla tırmanarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.
  • Kariyer çalışması ile aylık düzenli kazançlar elde ettiğiniz gibi Farmasi’nin tatilleri ve araç kullanım hakları gibi ek avantajlarından faydalanabilirsiniz.

  Sıkça Sorulan Soru Ve Cevaplar

  Neden TC No İsteniliyor?

  Doğrudan satış şirketlerinin tabi olduğu 14.01.2015 tarih ve 29236 sayılı resmi gazetenin iş yeri dışında kurulan sözleşmeler gereği madde 25/10 ve sahi mevzuata uygun üyelik kaydı yapılabilmesi için 18 yaşını doldurmuş olduğunuzun yasal ve zorunlu teyidi, kimlikte yer alan isim, soy isim, dtarihi ve tckn alanlarının nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü resmi web sitesi üzerinden doğrulanması ile mümkündür.

  Farmasi Üyelik Ücretli midir?

  Farmasi üyelik tamamen ücretsizdir.

  Aylık Alışveriş Yapmak Zorunlu Mu?

  Farmasi’de hiçbir şey zorunlu değildir. Üye olduğunuz için herhangi bir şey yapma zorunluluğunuz yoktur. Dilerseniz sadece ürünleri indirimli almak için üye olun, dilerseniz satış yapın. Seçim sizindir.

  Farmasi Kayıt İşleminden Sonra Nasıl Ekip Kurabilirim?

  Üye olduktan sonra size üst sponsor atanacaktır. O kişi ile iletişime geçerek destek isteyebilirsiniz. Eğer ekibimize katılmak istiyorsanız iletişim formlarından bize ulaşabilir ve Farmasi üyelik işleminizi bize yaptırabilirsiniz.

   Farmasi Üyelik Formu

   Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

   Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
   Bilgi almadan hemen üyeliğini oluşturmak için buraya tıklayın...

   Üye olmadan önce bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurun