Farmasi Sarımsaklı Şampuan İncelemesi

Farmasi Sarımsaklı Şampuan İncelemesi
28.06.2020
936

Farmasi sarımsaklı şampuan, yıpranmış ve koparak dökülen saçlar için eşsiz bir şampuandır. İçeriğindeki sarımsak ve Capixyl ile zayıf saçları güçlendirir, saç dökülmesini engeller.

Farmasi sarımsaklı şampuan 500 ml ve 225 ml olmak üzere iki boy seçeneği ile satışa sunulmuştur. Farmasi’nin en çok tüketilen ürünlerinden biridir. Kullanıcı memnuniyeti yüksek ve düzenli bir şekilde kullanılan bir şampuandır. Saç dökülmelerini kullanıcıya bağlı olarak bir veya iki ayda durdurmayı başaran ve zamanla saçların gürleşmesini bir üründür. Sarımsaklı şampuan kullananların en çok çekindiği konu sarımsak kokusudur. Farmasi sarımsaklı şampuanda kesinlikle bu tarz ağır bir koku yoktur.

Farmasi sarımsaklı şampuan tüm Farmasi ürünleri gibi insan ve doğa sağlığına uygun olarak üretilmiştir. Farmasi’yi de Farmasi yapan en önemli kuralı da sağlığın birinci planda olmasıdır. Genellikle dökülme durdurmak veya saç çıkartmak için farklı kimyasal yöntemler denenmektedir. Biz bunları kesinlikle önermiyoruz. Çünkü kısa vadede isteğinizi karşılayan ama uzun vadede size başka sorunlar çıkartacak ürünler sadece satış pazarlama ürünleridir. Bu yüzden geç olsun ama sağlıklı olsun diyerek sizlere saç dökülmesi problemleriniz için Farmasi sarımsaklı şampuanı vicdanımız rahat bir şekilde öneririz.

Saç dökülmesi ve dökülmeye karşı kullanılacak diğer ürünleri bu yazımızda inceleyebilirsiniz: https://kendiisin.com/sac-dokulmesi-problemine-farmasili-cozumler.html

Ürünün Kullanımı

Farmasi sarımsaklı şampuan saça sürdükten sonra iki dakika boyunca parmak uçları ile nazikçe dairesel hareketlerle saç derisine masaj yapılarak sürülür. Böylelikle saç derisi şampuanın etkilerini maksimum düzeyde almış olur. Sonrasında iyice durulanır. Hafta en az iki defa kullanımı önerilmektedir.

Farmasi üyesiyseniz 1108062 kod ile 500 ml’lik, 1108187 kodu ile de 225 ml’lik şampuanı sepetinize ekleyebilirsiniz. Üye değilseniz ve üye olmak istiyorsanız, aşağıdaki üyelik formu doldurabilirsiniz.

Farmasi Sarımsaklı Şampuan Kullananlar

Düzenli olarak kullanıyorum ve çok memnunum. Aşırı saç dökülmesi yaşadığımda Farmasi’nin sarımsaklı şampuanı ile karşılaştım. İlk kullanımda saçlarım sertleşti ama üçüncü kullanımda saçlarım normale döndü. Saç dökülesi kesildi. Yaklaşık bir senedir kullanıyorum ve kullanmaya devam edeceğim.

Volkan Bey

Saç dökülmesine karşılık arkadaşım bana sarımsaklı şampuan önerdi. Saçlarımın sarımsak kokacağını düşündüğüm için almadım. Ama dökülme o kadar çok oldu ki almak için mecbur kaldım. Ayrıca yine Farmasi’nin sarımsak yağını da birlikte kullanıyorum. Kullanıma başlayalı üçüncü ayıma girdim ve üründen çok memnunum. Kesinlikle koku olmuyor. Herkese tavsiye ederim.

Muzaffer Bey

Çalıştığımız yerin durumu, stres derken saçlarım üst taraftan açılmaya başlamış. Bir arkadaşımın söylemesi ile bunu farkettim ve çok moralim bozuldu. Bitkisel bir tedavi yöntemi ararken Farmasi sarımsak serisi ile karşılaştım ve ilk onu denedim. Sarımsaklı şampuan ve sarımsak yağını düzenli olarak kullandım. Açılan yer gürleşmeye başladı ve hatta şuan kapandı diyebilirim. Artık bir numaralı şampuanım Farmasi sarımsaklı şampuandır.

Uğur Bey

  Farmasi Üyelik Formu

  Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Sıla dedi ki:

   Arkadaşımın önermesiyle kullanmaya başladım ve çok yararı oldu çok teşekkür ederim

  Güncel Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun!

  Farmasi'ye Üyelik İçin Tıklayın
  Farmasi Web Sitesi Satın Almak İçin Tıklayın

  Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
  Sen de sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

  Üyelik Avantajları
  -Ürünleri indirimli satın alırsın
  -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
  -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
  -Yeni üyeler ekleyebilirsin
  -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
  -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin

  Hemen kayıt olmak isterseniz Instagram hesabımızın BIO bölümündeki linkten direk Farmasi üyelik formuna ulaşabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu