Farmasi Üyelik Şartları – Önemli Kurallar

Farmasi üyelik şartları hem girişimcilerini hem de şirketi dengede tutan, önemli bir uygulamadır. Üyelik şartlarına göre kişiler Farmasi üyesi olur ve o kurallara göre üyelik sonrası işlemler yapabilir. Üyelik esansına genel olarak bu kuralları ve maddeleri onaylamaktayız fakat okumamaktayız.

Bu yazımızda ise en önemli noktaları sizler için toplamış bulunmaktayız. Farmasi üyelik şartlarını dikkatli bir şekilde okumanızı ve üye olmadan önce bu önemli kuralları öğrenmenizi öneririz. Çünkü bazı kural ihlalleri ekran karartılması veya tamamen hesap silinmesine neden olabilmektedir.

Farmasi Üyelik Şartları

Girişimci adayı 18 yaşını doldurmuş olmalıdır.

18 yaşını dolduran herkes Farmasi girişimcisi olabilir.

Farmasi’ye eşiniz, birinci ve ikinci dereceden kan ve sıhri hısımlarımız, farklı gruplarda Farmasi girişimcisi olmaması gerekir. Eğer bu kişilerden biri üye ise siz de onun alt üyesi olmanız gerekmektedir.

Bu kuralın amacı sahte hesaplarla üst sponsor değişikliğinin önüne geçmektir. Üst sponsorlar üye olduktan sonra 6 saat içerisinde değiştirilir veya hesap askıdan alınırken değişir.

Girişimci adayının bir sponsor tercihi var ise, kayıt başvurusu sırasında istediği sponsorun kodunu sisteme girmelidir. Aksi halde Farmasi Girişimci adayına bir sponsor tahsis edecektir.

Eğer resmi web sitedeki linkten kayıt oluyorsanız formun altında bulunan Sponsor Kodu bölümüne üyesi olmak istediği kişinin girişimci kodunu yazabilir. Böylelikle sisteme o kişinin alt üyesi olarak katılacaktır. Eğer bunu unutursa 6 saat içerisinde kayıttan sonra menüde açılacak olan Kişisel Bilgilerim bölümünden üst sponsorunu ekleyebilir veya başka üst sponsor atayabilir.

Girişimci, Farmasi’ye yazılı olarak bildirmek ve belirlenen şartları karşılamak koşuluyla “Eğitim ve Kayıt Ofisi ” açabilir.

Tüm Farmasi üyeleri sadece eğitim ve kayıt için ofisler açabilir. Fakat Farmasi tabelası koyarak satış yapabileceği bir iş yeri açamaz. Farmasi ürün tanıtımı yapmak, eğitim vermek ve üyelik işlemi tamamlamak için ofis açmaya izin vermektedir.

*ÖNEMLİ MADDE

Bir Girişimci kendisine ait olmayan bir TCKN, telefon numarası ya da e-mail adresi ile, bir başkası adına başka bir sponsorun grubuna kayıt olamaz.

Böyle bir durumun varlığından şüphe duyulması halinde, söz konusu ekip asıl sponsoruna tekrar kaydedilir. Farmasi, Etik Kurulda yapacağı değerlendirmede kural ihlali yapıldığı kanaatine varırsa, bu ihlali yapan Girişimcinin üyeliğini 6 aya kadar süre ile askıya alabilir.

Girişimci, Farmasi hesabını vefat veya kendi isteği halinde birinci derece akrabasına devredebilir.

Vefat etmişse birinci dereceden akrabası tarafından ölüm belgeleri 60 gün içerisinde Farmasi’ye gönderilir. Eğer kişi sağ ve kendi devretmek istiyorsa Farmasi’ye bunun için bir dilekçe gönderebilir.

Girişimciler kendilerine özel web sitesi kurabilir ve yayınlayabilir.

Bunun için Girişimci Çalışma Kitapçığındaki kurallara uygun olarak hazırladığı kişisel web siteyi önce bilgi destek kısmından Farmasi’ye iletmesi ve onay alması gerekmektedir. Kurallara uygun hazırlanmayan ve Farmasi’den onay alınmayan web siteleri yayınlanamaz.

Tüm Farmasi Kurallarını Okumak İçin: https://www.farmasiint.com/icerik/girisimci-calisma-kitapcigi-/55

Farmasi Üyelik

Farmasi üyelik işleminiz için öncelikle aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir. En yakın zamanda size Whatsapp yoluyla ulaşacak ve üyelik formunuzu göndereceğiz. Formu doldurduktan sonra siz de Farmasi üyesi olacak ve tüm ayrıcalıklardan faydalanabileceksiniz. Ayrıca bu web sitesinden kayıt olduğunuz için ekibimize katılacak, dilerseniz Whatsapp gruplarımıza girecek ve bizle birlikte büyümeye başlayacaksınız.

Farmasi Üyelik Formu

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın
[Toplam: 2 Ortalama: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
Sen de sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

Üyelik Avantajları
-Ürünleri indirimli satın alırsın
-%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
-Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
-Yeni üyeler ekleyebilirsin
-Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
-Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin

Hemen kayıt olmak isterseniz Instagram hesabımızın BIO bölümündeki linkten direk Farmasi üyelik formuna ulaşabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu