Farmasi Üyelik İşlemi – Farmasi Üyelik Formu

Farmasi üyelik nedir? Farmasi üyelikle ne avantajlar elde edersiniz? Farmasi ile nasıl para kazanmaya başlarsınız? Bilgi almak için hemen sizde formu doldurun ve Farmasi’ye hiç bir kayıt ücreti ödemeden siz de katılın.

Farmasi Üyelik Formu

Farmasi üyesi olduğunuz andan itibaren Farmasi ürünlerini indirimli bir şekilde alabilir ve Farmasi’nin üyelere özel sunduğu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Ayrıca Farmasi’de kota doldurmak, alışveriş yapmak, satış yapmak veya üye eklemek gibi hiçbir zorunluluk yoktur. Dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, dilerseniz ürün satışı yapabilir ve yeni üyeler ekleyerek prim kazanabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Avantajları

Alışveriş Yaparak Kazanç Sağlamak

Farmasi üyesi olduktan sonra ürünleri katalog fiyatının altında satın alabilirsiniz. Ayrıca başlangıç paketleri, hoş geldin kampanyası ve teşvik hediyeleri ile markette harcayacağınız parayla Farmasi’de daha kaliteli ve daha çok ürün alabilirsiniz.

Satış Yaparak Para Kazanma

Üyelikten sonra Farmasi’den satın aldığınız ürünleri %30 – %40 kâr koyarak satabilirsiniz. Ayrıca sipariş topladıkta ücretsiz teşvik hediyeleri ve özel kampanyalardan da faydalanabilir, böylelikle kazancınızı daha çok artırabilirsiniz.

Üye Ekleyerek Kazanç Sağlama

Kaydınızı oluşturduktan sonra hemen etrafınızdaki kişileri kendi alt üyeniz olarak Farmasi üyesi yapabilirsiniz. Böylelikle alt üyelerinizin aylık satışlarından prim sistemine göre bir seviye kazanırsınız ve o seviyeye göre aylık prim kazanırsınız. Yüzde 3’ten yüzde 21’e kadar uzanan prim sisteminde müdürlük seviyesine gelerek aylık ortalama 2000 TL prim kazanmaya başlayabilirsiniz.

Farmasi Üyelerine Özel Kampanyalar

Farmasi Üyelik Avantajlarını Maddelersek:

 • Ürünleri satış fiyatının ortalama %30’un altında satın alabilirsiniz.
 • Aldığınız ürünlere %30 (Farmasi Bölümü) ve %40 (Dr C Tuna Bölümü) kâr koyarak satışını yapabilir, satıştan kazanç sağlayabilirsiniz.
 • Başlangıç setleri, hoş geldin kampanyaları, teşvik hediyeleri gibi bir çok kampanyadan faydalanabilirsiniz.
 • Arkadaşlarınızı üye olarak ekleyerek başlangıçta ufak prim kazançları ile kişisel alışverişlerinize harcadığınız parayı kısabilirsiniz.
 • Profesyonel çalışmalar yaparak yeni ekipler kurabilir, kariyer basamaklarını hızla tırmanarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.
 • Kariyer çalışması ile aylık düzenli kazançlar elde ettiğiniz gibi Farmasi’nin tatilleri ve araç kullanım hakları gibi ek avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Soru Ve Cevaplar

Neden TC No İsteniliyor?

Doğrudan satış şirketlerinin tabi olduğu 14.01.2015 tarih ve 29236 sayılı resmi gazetenin iş yeri dışında kurulan sözleşmeler gereği madde 25/10 ve sahi mevzuata uygun üyelik kaydı yapılabilmesi için 18 yaşını doldurmuş olduğunuzun yasal ve zorunlu teyidi, kimlikte yer alan isim, soy isim, dtarihi ve tckn alanlarının nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü resmi web sitesi üzerinden doğrulanması ile mümkündür.

Farmasi Üyelik Ücretli midir?

Farmasi üyelik tamamen ücretsizdir.

Aylık Alışveriş Yapmak Zorunlu Mu?

Farmasi’de hiçbir şey zorunlu değildir. Üye olduğunuz için herhangi bir şey yapma zorunluluğunuz yoktur. Dilerseniz sadece ürünleri indirimli almak için üye olun, dilerseniz satış yapın. Seçim sizindir.

Farmasi Kayıt İşleminden Sonra Nasıl Ekip Kurabilirim?

Üye olduktan sonra size üst sponsor atanacaktır. O kişi ile iletişime geçerek destek isteyebilirsiniz. Eğer ekibimize katılmak istiyorsanız iletişim formlarından bize ulaşabilir ve Farmasi üyelik işleminizi bize yaptırabilirsiniz.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın
[Toplam: 12 Ortalama: 4]
Ziyaretçi Yorumları (2)
 1. Vedat Tulu dedi ki:

  Harika bir is

 2. Aydan Yılmaz dedi ki:

  Tüm soruların cevaplarını vermişsiniz süper👏👏👏

Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
Sen de sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

Üyelik Avantajları
-Ürünleri indirimli satın alırsın
-%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
-Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
-Yeni üyeler ekleyebilirsin
-Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
-Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin

Hemen kayıt olmak isterseniz Instagram hesabımızın BIO bölümündeki linkten direk Farmasi üyelik formuna ulaşabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu