Farmasi Üyelik İşlemi – Farmasi Üyelik Formu

Farmasi iş fırsatından ve kampanyalarından faydalanabilmeniz için öncelikle Farmasi üyelik formunu doldurmanız ve Farmasi üyesi olmanız gerekmektedir. 18 yaşını dolduran ve Türkiye Cumhuriyeti’nde ikamet eden herkes Farmasi’ye üye olabilir. Üyelikten sonra dilerseniz sadece indirimli fiyatlarla alışveriş yapar, dilerseniz ürün satışı yaparak ve ekip kurarak kazanç sağlayabilirsiniz. Sıfır sermaye ile tamamen risksiz biz iş imkanı sizi bekliyor.

Üyelik formunu size gönderebilmemiz için aşağıdaki ön bilgilendirme formu doldurmanız yeterlidir. En kısa zamanda Whatsapp’ınıza Farmasi kayıt formu gönderilecektir.

Farmasi kampanya ve fırsatlarını öğrenmek için bu yazımızı inceleyebilirsiniz: https://kendiisin.com/farmasi-kampanya-ve-firsatlari.html

Farmasi Üyelik Avantajları

Farmasi üyelik formunu doldurduktan hemen sonra cep telefonunuza gelen giriş bilgilerinizle Farmasi sistemine giriş yapabilir, ürünlerini katalog fiyatının altında satın alabilir ve Farmasi’nin üyelere özel hazırladığı tüm kampanya ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Alışverişinizi doğrudan Farmasi’nin resmi web sitesinden hızlı ve indirimli bir şekilde yaparsınız.

Alışveriş yaptıkça puanınız artar ve o puanlarla aylık hediyeler kazanırsınız. Bunlar hoş geldin ve aylık teşvik hediyeleridir. Ayrıca yeni girişimcileri üye olarak ekleyerek ekibinizin artırabilirsiniz. Böylelikle üyeleriniz yaptıkları alışverişler de grup TL puanınızın artmasına yardım edecektir. Üyelerinizle birlikte yapılan alışverişlerden gelen puanlara grup TL puanı denir ve bu puanlardan da aylık prim kazanırsınız.

Kariyer sistemi ile aylık düzenli kazançlar elde edebilirsiniz. Farmasi’de yüzde 3, 7, 11, 15, 18 ve 21 oranlarında kazanç elde edebilirsiniz. Farmasi prim sistemi adlı makalemizde bu konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Avantajları Maddelersek:

  • Ürünleri satış fiyatının ortalama %30’un altında satın alabilirsiniz.
  • Aldığınız ürünlere %30 (Farmasi Bölümü) ve %40 (Dr C Tuna Bölümü) kâr koyarak satışını yapabilir, satıştan kazanç sağlayabilirsiniz.
  • Başlangıç setleri, hoş geldin kampanyaları, teşvik hediyeleri gibi bir çok kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • Arkadaşlarınızı üye olarak ekleyerek başlangıçta ufak prim kazançları ile kişisel alışverişlerinize harcadığınız parayı kısabilirsiniz.
  • Profesyonel çalışmalar yaparak yeni ekipler kurabilir, kariyer basamaklarını hızla tırmanarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.
  • Kariyer çalışması ile aylık düzenli kazançlar elde ettiğiniz gibi Farmasi’nin tatilleri ve araç kullanım hakları gibi ek avantajlarından faydalanabilirsiniz.
Neden TC No İsteniliyor?

Doğrudan satış şirketlerinin tabi olduğu 14.01.2015 tarih ve 29236 sayılı resmi gazetenin iş yeri dışında kurulan sözleşmeler gereği madde 25/10 ve sahi mevzuata uygun üyelik kaydı yapılabilmesi için 18 yaşını doldurmuş olduğunuzun yasal ve zorunlu teyidi, kimlikte yer alan isim, soy isim, dtarihi ve tckn alanlarının nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü resmi web sitesi üzerinden doğrulanması ile mümkündür.

Farmasi Üyelik Ücretli midir?

Farmasi üyelik tamamen ücretsizdir.

Aylık Alışveriş Yapmak Zorunlu Mu?

Farmasi’de hiçbir şey zorunlu değildir. Üye olduğunuz için herhangi bir şey yapma zorunluluğunuz yoktur. Dilerseniz sadece ürünleri indirimli almak için üye olun, dilerseniz satış yapın. Seçim sizindir.

Farmasi Kayıt İşleminden Sonra Nasıl Ekip Kurabilirim?

Üye olduktan sonra size üst sponsor atanacaktır. O kişi ile iletişime geçerek destek isteyebilirsiniz. Eğer ekibimize katılmak istiyorsanız iletişim formlarından bize ulaşabilir ve Farmasi üyelik işleminizi bize yaptırabilirsiniz.

Farmasi Liderler Takımına Katıl

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Vedat Tulu dedi ki:

    Harika bir is

Farmasi Üyelik Bilgi Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
Sen de sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

Üyelik Avantajları
-Ürünleri indirimli satın alırsın
-%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
-Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
-Yeni üyeler ekleyebilirsin
-Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
-Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin

Hemen kayıt olmak isterseniz Instagram hesabımızın BIO bölümündeki linkten direk Farmasi üyelik formuna ulaşabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu