Ek İş – Evde Para Kazanma – İş Fikirleri

Ek İş – Evde Para Kazanma – İş Fikirleri
31.08.2020
1.447

  Farmasi Üyelik Formu

  Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

  Kazancınızı artırmak için ek iş arıyorsanız veya evde boş durarken bir yandan para kazanmak istiyorsanız size muhteşem bir iş önerimiz var. Farmasi ile hem giderlerinizden kısacak hem de yüksek kazançlar sağlayacaksınız. Farmasi ile evde para kazanmak için şimdi söyleyeceklerimizi adım adım uygulamanızı öneririz. Farmasi’ye üye olduğunuzda ve çalışmalara başladığınızda ayda 100-200 liradan başlayarak işinizi binlerce lira kazanacak şekilde geliştirebilirsiniz.

  Ek İş Birinci Adım – Üyelik

  Farmasi üyelik formunu doldurarak ücretsiz bir şekilde Farmasi girişimcisi olun. Farmasi’de üye olduktan sonra satış, alışveriş, kota doldurma, yeni üyeler ekleme gibi zorunluklar yoktur. Üye olduğunuzda iş anlamında hiçbir sorumluluk üstlenmezsiniz. Aşağıdaki formdan bize ulaşabilir ve üyelik işleminizi tamamlatabilirsiniz.

   Farmasi Üyelik Formu

   Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

   Ek İş İkinci Adım – Evinizin İhtiyaçlarını Belirleyin

   Farmasi girişimcisi olduktan sonra size gelen kullanıcı adı ve şifre ile Farmasi’nin resmi web sitesinden sisteme giriş yapabilecek ve satıştaki ürünleri indirimli fiyattan satın alabileceksiniz.

   Başlangıçta satış yapmak yerine evinize aldığınız ürünleri Farmasi ile değiştirin. Şampuan, diş macunu, ev temizlik ürünleri, deterjanlar, parfüm, makyaj ve bunlar gibi bir çok ürünü Farmasi’den aldığınızda evinize hem kaliteli ürün girişi olacak hemde kazanç olarak tasarruf sağlayacaksınız. Mesela üye olmadan 610 lira olan alışveriş sepeti üyelikle 280 liraya düşecek ve ilk siparişinizden 330 lira kazanç sağlayacaksınız. Bir aylık para harcayacak iki hatta üç ay aldığınız ürünleri kullanabileceksiniz.

   Ek İş Üçüncü Adım – Ürün Satışına Başlayın

   Ürünleri kullandıkça ürün hakkında bilgi sahibi olacak, ürünün en etkili nasıl kullanılacağını anlatabilecek ve müşterilerinizin ihtiyacına göre ürün önerebileceksiniz. Kimse durup dururken bir şey almak istemez. O yüzden bu adımın tecrübe ve bilgi gerektiğini unutmamak lazım. Satışlarınız kişisel gelişiminize ve sattığınız ürünleri tanımanıza bağlı olarak artış gösterecektir. Bu adımda ne kadar iyi kendinizi geliştirirseniz o kadar çok kazanç sağlarsınız.

   Ek İş Dördüncü Adım – Yeni Üyeler Eklemek

   Farmasi’de yeni üye eklemek size prim kazancı getirmektedir. Bu bölüm dikkat edilmesi gereken en önemli bölümdür. Çünkü bu adıma göre yapılan çalışmada kazanacağınız paranın bir sınırı yok. Aylık 20 bin 30 bin ve hatta 200 bin TL kazanç sağlayabilirsiniz. Bunun için çok üye eklemekten ziyade alışveriş yapan ve yeni üyeler ekleyen kişileri üye yapmanız gerekmektedir.

   Bu aşama çok kazançlı olduğunu bilen girişimciler tarafından ilk adım olarak uygulanmaktadır. Bu hatalı bir çalışmadır. Firmayı, ürünleri, sistemi ve satışı bilmeyen bir kişi eklenen üyeye başarılı bir şekilde geliştiremez.

   Yeni Üye Nereden Bulunur?

   Ekleyeceğiniz en iyi üyeler çevrenizdeki ve satış yaptığınız kişilerdir. Düzenli satış yaptığınız kişilere üye olmasını ve üye olduktan sonra nasıl kazanç sağlayacaklarını anlatın. Ek iş arayan yada sadece kişisel alışverişini yapmak isteyen kişiler grubunuza eklenecek ve yaptıkları alışveriş size prim kazancı olarak geri dönecektir.

   Ek İş Beşinci Adım – Farmasi Hakkında Her Şeyi Öğrenin

   Farmasi hakkında ne kadar çok bilgili olursanız Farmasi’den o kadar fazla kazanırsınız. Bunun için sizlere web sitemizden iki kategorideki yazılarımızı okumanızı öneriyoruz

   Bir iş hakkında ne kadar çok bilgili olursanız o işte o kadar çok yükselebilirsiniz. Bilgisiz, eğitimsiz ve kendinizi geliştirmeden hiçbir işten para kazanamazsınız. Bu yüzden ilk önce işi öğrenmeli, yapacaklarınızı kafanızda planlamalı ve planınıza bağlı kalarak çalışmalar yapmalısınız.

    Farmasi Üyelik Formu

    Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

    Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
    Bilgi almadan hemen üyeliğini oluşturmak için buraya tıklayın...

    Üye olmadan önce bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurun