Farmasi Shooter’s Man Parfüm İncelemesi

Farmasi Shooter’s Man Parfüm İncelemesi
07.07.2020
522

Farmasi Shooter’s Man için Farmasi’nin en sevilen erkek parfümü diyebiliriz. Üst notalarında limon, sulu portakal, hindistan cevizi, erik ve greyfurt kokusu, dip notalarında ise vanilya, beyaz odun, tonka fasülyesi ve misk barındırmaktadır. Hafif ama uzun süre kalıcı kokusuyla herkesi etkileyen mükemmel bir parfümdür.

Farmasi Shooter’s Man üç üründen oluşan bir settir. Shooter’s Man parfüm, Shooter’s Man roll-on ve Shooter’s man traş sonrası kremi. Bu üçlüyü bir arada kullanarak kokuunuzun kalıcılığını artırabilirsiniz.

Farmasi Shooter’s Man hafif ama etkili koku sevenlerin bir numaralı parfümü olacaktır. Özellikle de yaz aylarında muhteşem bir koku bırakmaktadır. Bu parfümü kullanan kişiler etkisinde kalmakta ve Shooter’s Man’i bir numaralı parfümleri yapmaktadır. Farmasi üyesi olarak bu parfümü %30 oranında indirimle satın alabilirsiniz. Farmasi üyesi olmak ve ürünü indirimli fiyatla satın almak için aşağıdaki Farmasi üyelik formundan bize ulaşmanız yeterlidir.

Farmasi Shooter’s Man Kullananlar

Farmasi Shooter’s Man’i ilk defa beş sene önce aldım ve ondan başka parfüm kullanmıyorum. Kalıcılığı ve kokusu efsane. Herkes çok beğendi. Başka parfüm sıkarak bu kokuya ihanet edemem. Kokusunu hiç duymamışsanız bile çekinmeden alın derim.

Mithat Bey

Açıkçası parfüm için paraya kıyan biri değildim. Ortalama 500 TL’lik parfümler kullanıyordum. Farmasi yapan bir arkadaşım bana boşa o kadar para verdiğimi, Farmasi Shooter’s Man’i çok beğeneceğimi söyledi. Fiyatla ürünü kıyaslayarak alay etmiştim. Bana bir tane hediye verdi. İki senedir Farmasi Shooter’s Man kullanmaktayım. Gerçekten çok kaliteli bir koku. Ayrıca fiyatı da çok uygun. Keşke daha önceden tanışsaydım diyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Muzaffer Bey

Shooter’s Man parfüm bana hediye olarak geldi. Astımı olan biriyim. Bu yüzden parfüm hiç kullanmıyordum. Çünkü kokudan ötürü nefes darlığı çekebiliyorum. Ama Shooter’s Man parfüm ilginçtir ki bende herhangi bir sorun yaşatmadı. Farmasi parfümlerine bakış açım değişti. Şimdi sadece Farmasi parfümü değil, Farmasi’nin tüm ürünlerini kullanıyorum. Evimizin bir numaralı markası oldu. Siz de sağlığınıza dikkat ediyorsanız Farmasi kullanmanızı öneririm.

Yaşar Bey

Farmasi’den aldığım ilk ve tek parfümdür. Aldım ve o kadar beğendim ki başka bir parfüm arayışına hiç girmedim. Hem kendim kokusunu çok sevdim hem de etrafımdakiler. Parfümümün ne olduğunu soruyorlar almasınlar diye söylemiyorum. Çok kaliteli bir ürün. Ama siz de almayın sadece ben kullanayım 😀

Orhan Bey

  Farmasi Üyelik Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Güncel Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun!

  Farmasi'ye Üyelik İçin Tıklayın
  Farmasi Web Sitesi Satın Almak İçin Tıklayın

  Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
  Sen de sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

  Üyelik Avantajları
  -Ürünleri indirimli satın alırsın
  -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
  -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
  -Yeni üyeler ekleyebilirsin
  -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
  -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin

  Hemen kayıt olmak isterseniz Instagram hesabımızın BIO bölümündeki linkten direk Farmasi üyelik formuna ulaşabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu