Farmasi Siyah Maske ile Siyah Noktalara Veda

Farmasi Siyah Maske ile Siyah Noktalara Veda
17.07.2020
356

  Farmasi Üyelik Formu

  Farmasi siyah maske ile yüzünüzdeki kir, yağ, ölü hücre ve siyah noktaları temizler, tekrar oluşmalarını yavaşlatabilirsiniz. Çok eğlenceli ve keyifli bir kullanımı vardır. Bir miktar siyah maske parmaklarla yüze hafif bir tabaka olarak sürülür ve kurumaya bırakılır. Sürdüğünüz yoğunluğa göre 20-30 dakika gibi bir süre bekletilir. Siyah maske kuruduğu zaman soyularak çıkartılır.

  Özellikle siyah noktalar için çok etkili bir üründür. Haftada bir veya iki kez kullanılması önerilir. Siyah maske kullanılmadan önce Farmasi aktif karbon maske öncesi serumu kullanmak maskenin etkisini iki kat daha artırmaktadır.

  Siyah maske 20 ml’lik ve 80 ml’lik iki tüp halinde satışa sunulmuştur. 20 ml‘lik tüpü 1104153 kodu ile 80 ml‘lik tüpü 1104143 kodu ile sepetinize ekleyebilirsiniz. Farmasi üyesi olarak indirimli bir şekilde Farmasi ürünlerini almak isterseniz aşağıdaki formdan bize ulaşmanız yeterlidir.

  Farmasi Siyah Maske Kullananlar

  Farmasi siyah maskeyi hafta bir veya iki defa kullanmaktayım. Çok fazla siyah nokta oluşuyor. İlk başlarda maskeye çok yapışıyordu ama artık azaldı. Düzenli kullandıkça yani haftada iki kullandığımda her sonraki hafta siyah noktamın azaldığını ve yeniden oluşmasının geciktiğini gördüm. Güzel bir ürün. Tavsiye ederim.

  Mustafa Bey

  Çok sevdiğim bir üründür. Burun bölgem için kullanıyorum sadece. Güzel bir temizleme yapıyor. Biraz bol sürüyorum. Öyle olunca soyulması da kolay oluyor ama kuruma süresi uzuyor. Denemek isteyen arkadaşlara Farmasi siyah maskeyi tavsiye ederim.

  Durmuş Bey

   Farmasi Üyelik Formu

    Farmasi Üyelik Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
    Sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

    Üyelik Avantajları
    -Ürünleri indirimli satın alırsın
    -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
    -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
    -Yeni üyeler ekleyebilirsin
    -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
    -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin