Farmasi Para Kazanma – Farmasi Kazanç Sağlama

  Farmasi Üyelik Formu

  Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

  Farmasi ile para kazanma planınız varsa bu yazımızı çok dikkatli bir şekilde okumanızı öneririz. Asla acele etmeyin ve ben bu işleri biliyorum demeyin. En çok gördüğümüz hataların sebebi acelecilik ve ezbere iş yapmaktan kaynaklanan hatalı çalışmalardır.

  Farmasi üyesi olarak sıfır sermaye ile bir iş sahibi olabilirsiniz. Ama bu işe sermaye ayırarak başlamak her zaman sizi birkaç adım önde başlatacaktır. Bunun için yüksek sermayelere de ihtiyacınız yoktur. Bir iş yeri açmaya kalksanız yirmi, otuz belki elli bin TL paranız sadece dükkanınızın dekorasyona ve içini ürünlerle doldurmaya gidecektir. Ayrıca aylık kirası, vergisi, muhasebecisi, elektriği, suyu, ısınması derken aylık yüklü giderleriniz çıkacaktır. Eğer gerçekten çok kazançlı olmayacaksa bu risklere girmeye hiç gerek yok. Sıfır risk ile Farmasi’de nasıl kazanç sağlayacağınızı anlatmaya başlıyoruz.

  Farmasi‘ye üyelik ücretsizdir ve üye olduğunuz andan itibaren ürünleri indirimli bir şekilde almaya başlayabilir ve üye olmak isteyenleri hemen alt üyeniz olarak kaydedebilirsiniz. Farmasi’de para kazanma hedefimizin ilk adımı ürün satışı yapmak ve üye eklemektir. Yüksek Farmasi kazançları üye eklemeyle birlikte başlar. Bu konuya detaylı bir şekilde değineceğiz.

  Farmasi’ye ilk başta aylık 200-300 TL’lik kişisel alışverişler yaparak başlayabilirsiniz. Unutmayın! İlk müşteriniz kendiniz olacaksınız. Ne kadar çok ürünü tanırsanız o kadar çok ürün satabilirsiniz. Yine aynı şekilde ne kadar çok ürün satarsanız o kadar çok üye de ekleyebilirsiniz.

  Ürün Satışı ile Kazanç

  Farmasi para kazanma çalışmamızın en hızlı geri dönüş aldığımız adımı ürün satışıdır. Ürün satışı yaparak anında kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında yorumlar alarak sonraki satışlarınızı da artırabilirsiniz.

  Farmasi kataloğu iki bölümden oluşmaktadır. Birincisi Farmasi, ikincisi Dr C Tuna bölümüdür. Bu iki bölüm kazanç olarak birbirinden farklıdır. Farmasi bölümünde aldığınız bir ürünün üstüne %30 kâr koyarak satarken, Dr C Tuna bölümünde aldığınız bir ürünün üstüne %40 kâr koyarak satarsınız. Yani Dr C Tuna bölümü size daha çok kazanç imkanı sağlar. Ortalama bir örnek ile bunu açıklayalım;

  Farmasi bölümünden geliş fiyatı 150 TL ürün alırsanız, %30 kâr ile bu ürünleri 195 TL‘ye satar ve 45 TL net kâr elde ederiz.

  Dr C Tuna bölümünden geliş fiyatı 150 TL ürün alırsanız, %40 kâr ile bu ürünleri 210 TL‘ye satar ve 60 TL net kâr elde ederiz.

  69,99 TL‘ye satın aldığımız başlangıç setinin katalogdaki ortalama satış fiyatı 150 TL‘dir. Eğer bu seti de satarsanız 80 TL kâr elde edersiniz.

  180 TL puanı geçtiğiniz için hoş geldin kampanyasının birinci ayından faydalanır ve Bianca parfüm kazanırsınız. Bunun da satış fiyatı ortalama 35 TL‘dir.

  250 TL puanı geçtiğiniz için 60 TL satış değerindeki teşvik hediyelerinden kazanırsınız.

  Yani kısaca aylık 370 TL puanlık ürün alıp satış yaptığınızda ortalama 280 TL net kazanç elde edersiniz.

  Yeni Üyeler Ekleyerek

  Farmasi para kazanma çalışmamızı zirveye çıkaracak olan adım ise yeni üyelerin sisteme dahil olması ile başlar. Yeni eklediğiniz bir üye ve onların ekledikleri tüm üyelerin alışverişi Grup TL puanı olarak sisteminizde görünür. Ay sonunda ulaştığınız puana göre bir seviye alır ve o seviyeye göre de prim kazancı elde edersiniz. Şuan Türkiye birincisinin aylık ortalama kazancı 200 bin TL’dir. Yani yüksek kazançlar için üye eklemek ve kariyer yapmak şarttır.

  Farmasi seviyeleri ve o seviyelere ulaşmak için olması gereken minimum Grup TL puanları:

  SeviyelerGrup TL PuanıOrtalama Kazanç
  %3500 TL10 – 30 TL
  %71.500 TL65 – 150 TL
  %11 (Üst Lider)4.000 TL150 – 400 TL
  %15 (Lider)8.000 TL400 – 800 TL
  %18 (Yönetici)12.000 TL800 – 1500 TL
  %21 (Müdür)18.000 TL1500 TL ve üzeri

  Farmasi prim sistemi çok detaylı bir şekilde ve kusursuz bir matematikle kurulmuştur. Bu sistemi daha detaylı bir şekilde incelemek ve net ne kadar kazanç sağlayabileceğinizi öğrenebilmek için Farmasi Prim Sistemi ve Prim Hesaplama başlıklı yazımızı okumanızı öneririz.

  Müdürlük üstü yükselmeler için altınızdan kendiniz gibi müdürler çıkartmanız gerekmektedir.

  SeviyelerMüdür SayısıAylık Kazanç
  Altın Müdür2 Müdür3 Bin TL +
  Platin Müdür4 Müdür6 Bin TL +
  Zümrüt Müdür8 Müdür10 Bin TL +
  Elmas Müdür12 Müdür18 Bin TL +
  As Başkan16 Müdür50 Bin TL +
  Başkan20 Müdür100 Bin TL +
  Sultan30 Müdür200 Bin TL +

  Müdürlük üstü yükselmeler için Farmasi’yi ve ürünlerini çok iyi bilmeniz, üyelerinize ve müdürlerinize destek olmanız ve liderlik yapmanız gerekmektedir. İlk başta ürün satışı ile başlayan yolculuğunuz ilerleyen zamanlarda ekip yönetmeye dönecektir. Ekibinizi ne kadar iyi organize ederseniz o kadar hızlı müdürler ve liderler çıkartırsınız. Her müdür ve lider sizi yavaş yavaş zirveye taşır ve kazançlarınızı da eşdeğer bir şekilde artırır.

  Bu işte yükselmek istiyorsanız öncelikle kendinize güvenmelisiniz. Sonrasında işi detaylı bir şekilde öğrenip uygulamaya koyulmalısınız. Her iş bilmeyen için zordur. İşi öğrendikten sonra Farmasi ile para kazanmak hiçte zor olmadığını göreceksiniz.

   Farmasi Üyelik Formu

   Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

    Farmasi Üyelik Formu

    Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

    Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
    Bilgi almadan hemen üyeliğini oluşturmak için buraya tıklayın...

    Üye olmadan önce bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurun