Para Kazanmak – Doğru İş Modeli – Farmasi Üyelik

Para Kazanmak – Doğru İş Modeli – Farmasi Üyelik
02.08.2020
2.271

  Farmasi Üyelik Formu

  Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

  Para kazanmak istiyorsun ama ne nereden başlayacağını bilmiyor musun? Doğru zamanda doğru yerde olduğunun garantisini verebiliriz. Bu yazımızda öncelikle Farmasi üyelik ile nasıl ayrıcalıklara kavuşacağını, alışveriş yaparak nasıl tasarruf edeceğini ve sonrasında yüksek kazançlar sağlamak için neler yapman gerektiğini öğreneceksin.

  Para para para.. Napolyon bu sözü 1800’lü yıllarda söylemiş. O zamanlar paraya ne kadar ihtiyaç duyulurdu pek bilmiyorum ama şuan nefes bile parayla alınıyor. Çok şanslıysak bir işimiz ve sabit bir gelirimiz vardır. Ama o para da kiraya mı, yemeğe mi, faturalara mı yoksa diğer giderlere mi yetecek? Yetmiyor! Günümüz şartları kazandığımız para ancak kendimizi doyurmaya yetiyor. Bir ev veya araba almaya kalksak 20 sene bankalara borçlanıyoruz. Bir ay tökezlersek elimizdekinden avcumuzdakinden oluyoruz.

  Covid-19 salgını yüzünden ülkede 145 bin iş yeri geçici kapatıldı, 5 milyon kişi işsiz kaldı. Geçici olarak iş kapatanların çoğunluğu geri işini açamadı. Demek ki bir işletme sahibi olmak veya bir iş yerinde sabit bir işçi olmakta bazen kurtuluşun anahtarı değil!

  N’apalım O Zaman Ölelim Mi?

  Tabi ki de hayır. İyi ve kaliteli bir hayat için tüm gücümüzle savaşmamız, yeni iş fikirleri geliştirmemiz gerekmektedir. Birileri zenginliği en üst noktada yaşıyor ama biz sürünüyorsak burada hata sistemde değil, net olarak bizdedir! Farklı iş modelleri aramak yerine kadercilik yapmayı seçen herkes kısacık ömründe sadece kendi karnını doyurarak hayatını tamamlamış olacaktır. Yapacağımız iş basit. Farklı bir kazanç sistemi bulmak ve ona göre çalışmalar yapmak.

  Para Kazanmak İçin Gerekenler : Doğru İş – Doğru Şirket – Doğru Çalışma

  İşte size bir iş modeli. Çok katlı pazarlama! Para kazanmak için mükemmel bir sistem. Doğrudan satış sisteminin bir modeli olan çok katlı pazarlama ile bir firmayı aracı olarak kullanarak girişimciliğe ve yüksek kazançlar sağlamaya adım atmış olursunuz. Bu iş modelinde yönetici olan şirket, girişimcilerine cirodan pay verir. Böylelikle şirket hızlı bir şekilde yüksek cirolara ulaşır, girişimciler de bu yüksek cirodan yüksek primler kazanır.

  Çok katlı pazarlama ile farmasi para kazanmak

  Yeni bir iş kurmak ve para kazanmak için en risksiz ve en mantıklı yatırımlardan biri doğrudan satış sistemidir. Mesela bir kozmetik dükkanı açmaya kalksanız senelik kirası, iç dekorasyonu, çalışan gideri, elektrik gideri, içini dolduracağınız ürünler ve vergisi ile en düşük 100 bin TL’ye dükkan açarsınız. Ayrıca büyük bir riskin içine de girmiş olursunuz. Çok katlı pazarlama yöntemi ile bu tür işlere hiç girmeden, bir dükkan ihtiyacınız olmadan kendi işinizi kurma şansı elde edersiniz. Bunun için ihtiyacınız olan en önemli şey ürünleri çok satılan, ürünleri çok beğenilen ve yüksek kazanç imkanı sunan bir şirkettir. Bu şirkette yerli firma Farmasi‘dir.

  Para Kazanmak İçin Neden Farmasi?

  Farmasi ürünleri çok beğenilen ve uygun fiyatlı ürünlerdir. Her ay satış cirosu artmakta ve girişimcilerine maksimum %21 oranında prim kazancı sağlamaktadır. Kendi keskin üretim kuralları ile cebini ve sağlığını düşünenlerin bir numaralı tercihi Farmasi’dir. Ürünleri yıllardır kullanılmakta ve insanlar tarafından aranmaktadır. Bu sebeple satış kazancı elde etmek için önünüzde büyük bir engel olmayacaktır.

  Para Kazanmaya Ne Zaman Başlarsınız?

  Farmasi’de kazanmaya ilk siparişinizde başlarsınız. Farmasi kataloğunda 330 lira olan alışverişiniz size ortalama 250 lira olarak yansır. Böylelikle 80 liralık bir tasarruf yapmış olursunuz. Ayrıca üyelere özel kampanyalardan da faydalanarak 1 hediye parfümün (35 TL değerindeki) yanı sıra eşsiz başlangıç setleri ve kampanyaları ile ortalama 155 TL satış değerinde de hediye kazanırsınız.

  Yani; Farmasi girişimcisi olup 250 lira harcayarak evinizin bir aylık temizlik, makyaj, parfüm, gıda takviyesi ve bakım ürünleri ihtiyacınızı karşılar, üstüne de ortalama 155 TL değerinde de hediyeler kazanırsınız. Özetle alışverişinizden 80 TL tasarruf eder, kampanyalardan da 155 TL hediye kazanır, toplamda ise 235 TL net kazanç sağlarsınız.

  Ağustos Ürün Önerisi
  Ağustos-Ürün-Önerisi

  Farmasi’nin sadece üyelerine özel kampanya ve fırsatlarını görmek için tıklayınız.

  Bu olay size sadece kişisel alışverişlerinde sağladığı kazançtır. Bir de bunun ürün satışı yapma, üye ekleme ve kariyer yükseltme kısmı var. Ürün satışı yaparken bir üründen %30 veya %40 kâr elde edersiniz (Yüzde oranı katalogdaki bölüme göredir. Farmasi bölümü %30, Dr.C.Tuna bölümü %40 kazanç sunar). Ama asıl kazanç sistemi yeni üyeler eklenmesi ile başlar. Mesela bunu herkes piramit sistemi olarak bilir ama öyle değildir. Günümüzde tüm büyük şirketlerin satışlarını artırması için kullandığı basit prim sisteminin geliştirilmiş bir halidir.

  Farmasi prim sisteminde; eklediğin üyeler ve onların da ekledikleri üyelerin ay içerisinde yaptığı toplam alışveriş puanına göre prim kazanırsınız. Mesela 5 yeni üye eklediğinizi düşünelim ve bu üyelerin 250’şer lira sipariş girdiğini varsayalım. Siz de 250 liralık alışveriş yaparsanız toplamda 6 kişi 1500 liralık bir ciro olur. Siz de Farmasi prim kazanç tablosuna göre %7 seviyesine gelirsiniz. Bu tabloya göre 70 TL net prim kazancı elde edersiniz. Primler her ayın 20’sinde belirttiğiniz bankaya otomatik olarak gönderir. Farmasi’nin prim sistemi %3 kazançtan %21 kazanca kadar giden bir tablodur.

  Detaylarını incelemek için bu yazımızı okumanızı öneririz: Farmasi Prim Sistemi Ve Prim Hesaplama

  Tamam Da Yeni Üye Nasıl Ekleyeceğim?

  İşin en önemli kilit noktası budur. Üye eklemeden sadece kişisel alışverişlerinizde kazanç sağlayabilirsiniz. Eklediğiniz üyelerle ise sonsuz kazanca doğru adımlar atmaya başlarsınız. İnsanlar neden Farmasi‘ye üye olmalı? Cevap basit. Siz neden üye olduysanız onlar da o yüzden üye olacak. Öncelikle kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler alarak dışarıda yapacakları aylık alışverişlerinden tasarruf eder, sonrasında ürün satışı veya üyeler ekleyerek gelirleri artırır. Yalnız bunu üye olarak ekleyeceğiniz kişiye aktarma biçiminiz çok önemlidir. İnsanlara neler kazanacağını gösteremezseniz hiç kimse üye olmaz. Buradaki en önemli nokta budur. Basit bir şekilde neler yapacaklarını ve neler kazanacaklarını anlatın.

  Tekrar özet geçmek gerekirse Farmasi’ye üye olup 250 liralık alışveriş yaptığında aldıkları ürünlere ek olarak ortalama 235 liralık bir kazancının olacağını söyleyin ve gösterin. Dilerlerse bu ürünlerin %30 veya %40 kâr ile satışını yapabileceğini ve ekleyeceği üyelerin alışverişine göre kazanç sağlayacağını söyleyin.

  Bu sektörde genel olarak algı ürün satışı yapmak üzerine oluşmuştur. Çok katlı pazarlama, satış üzerine kurulan bir iş modeli değildir. Burada öncelikli amaç firmanın ürünlerinin kullanıcısı olmak, sonrasında yeni kullanıcılar bulmaktır. Sistemin temel taşı budur. Yani; Farmasi ürünleri kullanmayıp Farmasi’de yükselmek imkansızdır.

  Farmasi Üyelik İle Ne Kadar Kazanırsınız?

  Farmasi kazanç sistemini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Bu sistem altınızdaki üyelerin toplam alışverişine göre hesaplanır ve en alt seviyeden başlayarak yukarıya doğru prim kazancı dağıtılır. Grubunuzun cirosuna göre bir seviye alır ve ona göre de prim kazanırsınız.

  SeviyeEkip CirosuAylık Kazanç
  %3500 TL10 TL – 30 TL
  %71500 TL65 TL – 150 TL
  %114000 TL150 TL – 400 TL
  %158000 TL400 TL – 800 TL
  %1812000 TL800 TL – 1500 TL
  %2118000 TL1500 TL ve üzeri
  Farmasi giriş seviyesi kariyer ve kazanç tablosu

  Bu giriş aşaması kazançlardır. %21 seviyesindeki bir girişimci Müdür olarak adlandırılır. %21 Müdür seviyesinden sonra yükselmek için alt üyelerinizdeki girişimcilerin sizin gibi %21 seviyelerine ulaşması gerekir. Üst düzey kariyer ve kazançları aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

  SeviyeMüdür SayısıAylık Kazanç
  Altın Müdür2 Müdür3.000 TL +
  Platin Müdür4 Müdür6.000 TL +
  Zümrüt Müdür8 Müdür10.000 TL+
  Elmas Müdür12 Müdür18.000 TL +
  As Başkan16 Müdür50.000 TL +
  Başkan20 Müdür100.000 TL +
  Sultan30 Müdür200.000 TL+
  Farmasi üst seviye kariyer ve kazanç tablosu

  Bu kazançlar ulaşılamayacak veya hayali kazançlar değil. Şuan Türkiye birincisinin aylık ortalama geliri 200 bin TL üzeridir. Türkiye birincisi bu işe siz nereden başlayacaksanız oradan başladı. Bu işi yapanlardan en önemli farkı işteki vizyonu görmesi ve ona göre çalışma yapmasıdır. Yani burada önemli olan fırsatı görmek ve değerlendirmektir. Bugün Farmasi’ye başlasanız bile birinci olma ihtimaliniz vardır. Doğru ve istikrarlı çalışma ile her şey mümkündür.

  Farmasi Üyelik Formunu Doldur Ve Hemen Farmasi Girişimcisi Ol

  Farmasi’de para kazanmak için destek alacağınız en önemli unsurlardan birisi de üst sponsordur. Üst sponsor sizi Farmasi’ye kayıt eden kişidir. Eğer Farmasi’ye üye olmak ve Farmasi’den kazanç sağlamak istiyorsanız sizi ekibimize davet ediyoruz. 4 senelik tecrübemiz ve üyelerimize sunduğumuz desteklerle hızlı bir şekilde Farmasi kariyerini başlatabilir, en azından müdürlük seviyesine yükselerek ayda 2000 TL kazanç sağlayabilirsin.

  Farmasi girişimcisi olmak için öncelikle Farmasi üyelik formunu doldurmanız gerekmektedir. Farmasi üyelik işlemi ücretsizdir. Üye oldunuz diye sipariş verme, üye ekleme veya satış yapma gibi bir zorunluluğunuz yoktur. Hemen Farmasi üyesi olmak için Instagram hesabımıza girerek biyografi bölümündeki formu doldurabilirsiniz.

  Farmasi üyelik formuna Instagram üzerinden ulaşmak için: Tıklayınız

  Bu formdan üye olduğunuzda anında Farmasi girişimcisi olursunuz. Cep telefonunuza gelen giriş bilgileri ile hemen Farmasi hesabınıza giriş yapabilir, indirimli fiyattan sipariş oluşturabilir ve yeni üyeler ekleyebilirsiniz. Önceden bilgi almak ve alacağınız bilgiye göre üye olmak isterseniz sağ taraftaki veya aşağıdaki üyelik formunu doldurup size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

   Farmasi Üyelik Formu

   Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

    Farmasi Üyelik Formu

    Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

    Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
    Bilgi almadan hemen üyeliğini oluşturmak için buraya tıklayın...

    Üye olmadan önce bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurun