Neden Farmasi? Farmasi’nin Farkı

Neden Farmasi? Farmasi’nin Farkı
29.07.2020
3.199

  Farmasi Üyelik Formu

  Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

  Günümüzde yüzlerce firma ve binlerce ürün çeşidi mevcut. Tüketici olarak çok avantajlı konumdayız. Farmasi, hem kaliteli hem de uygun fiyat ürün sunmaktadır. Ayrıca Farmasi, üyelerine özel fırsat, kampanya ve kazanç imkanı sunmaktadır. Neden Farmasi sorusu için aşağıdaki başlıkları incelemenizi öneririz.

  Çünkü Yüksek Kazanç İmkanı

  Farmasi’ye üye olduğunuzda ürünleri Farmasi Bölümünden %30, Dr. C. Tuna bölümünden %40 ek indirimden faydalanırsınız. Çevrenizde Farmasi’ye üye olmak isteyenlerin üyelik işlemini tamamlayarak onların alışverişlerinden de prim kazancı alırsınız. Kariyer çalışması yaparak yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Prim kazancı 15 TL’den başlar sınırsız bir şekilde artar. Örnek olarak Türkiye birincisinin aylık prim kazancı ortalama 200 bin TL üzeridir. Kendinize bir iş kurmak istiyorsanız neden Farmasi sorunuzun cevabı çünkü en kazançlısı Farmasi olabilir.

  Niye Farmasi: Çünkü Yerli Ve Milli

  Farmasi tamamen milli ve yerli bir firmadır. Ülkemizin gelişmesi için neden Farmasi sorumuzun cevabı da çünkü yerli ve milli olarak karşımıza çıkmaktadır. Farmasi fabrikası İstanbul Ömerli’de 100 bin m2 üzerine kurulmuş Avrupa’nın en büyük entegre tesisidir. Entegre tesiste ürünler hammaddeden son haline kadar kendi bünyesinde üretilmektedir. Ambalajlama dahil tesis içinde yapılır ve son kullanıcıya oradan ulaştırılır.

  Farmasi kendi alanında Türkiye’de birinci dünyada ise 32. sıradadır. 135 ülkeye ürün ihraç etmekte ve 35 ülkede doğrudan kazanç iş modeli ile kazanç imkanı sunmaktadır.

  Kaliteli Ürün Ve Uygun Fiyat

  Farmasi ürünleri Türkiye’de sadece Farmasi’de kullanılan yüksek teknolojik üretim robotları Hi-Tech’lerle hazırlanmaktadır. Farmasi ISO-9001 belgesi, ISO-27001 belgesi, GMP Belgesi (İyi Üretim Uygulamaları Belgesi), Helal Sertifikası, Sağlıklı İş Yeri Sertifikası ve Güven Damgası ile üretimin ve ürünlerinin kalitesini resmileştirmiştir.

  Farmasi öz sermaye ile yapılan çalışmaları ile fabrikasını en üst düzeye çıkartarak uygun fiyata kaliteli ürünler çıkartmayı başarmıştır. Ürün fiyatları diğer firmalara göre kıyaslandığında yerli konumunun da büyük etkisiyle daha rekabetçi olduğu görünmektedir. Kaliteden ödün vermeyenler için neden Farmasi sorusunun cevabı da bu maddede ortaya çıkmaktadır.

  Neden Farmasi: Çünkü Önce Sağlık

  Farmasi kendi altın kurallarına göre üretim yapmaktadır. Ürünler paraben, triklosan, ağır metal, SLS, GMO, Fosfat, Formaldehit, Fitalat, hayvansal içerik içermez. Farmasi’de nesli tükenmekte olan bitkiler kullanılmaz ve hayvansal içerik kullanmayarak vegan ürünler üretir. Farmasi altın kuralları ile üretilen ürünleri insan sağlığını riske atmaz. Farmasi’yi Farmasi yapan en önemli uygulaması üretimindeki öncelikle sağlığı düşünmesi ve bu konudaki keskin çizgisidir. Sağlığını düşünenler için neden Farmasi sorusunun cevabını da bu maddeyle vermiş oluyoruz.

  Ürün Çeşidi

  Farmasi temel gıda hariç bir marketten alabileceğiniz ürünleri sizlere farklı seçenekler halinde sunabilmektedir. Farmasi ürünleri; makyaj, parfüm, ev temizliği, kişisel bakım, cilt bakımı, saç bakımı ve gıda takviyeleri kategorilerinde karşımıza çıkmaktadır. Her ay yeni ürünler eklenmeye devam etmektedir. Kullanıcılarını önemseyerek yaptıkları anketlerde istenilen ürünlere göre özel çalışmalar yapılmakta ve onaylanan ürünleri kataloğuna eklemektedir.

  Üyelere Özel Kampanyalar

  Farmasi üyelerine özel başlangıç setleri, hoş geldin kampanyaları, teşvik hediyeleri ve özel paketleri ile üye kazancını artırmaktadır. Hiç üyesi olmayan ve sadece kampanyalardan faydalanan bir üye aylık 500 TL’lik alışverişinden ortalama 200-250 TL’lik hediye kazanır.

  Neden Farmasi sorumuzun cevabını sizler için bu şekilde maddeler halinde oluşturduk. Siz de Farmasi’yi denemek, Farmasi’ye üye olmak ve üyelere özel kampanya ve fırsatlardan faylanmak isterseniz aşağıdaki üyelik formundan bize ulaşabilir ve Farmasi üyelik formunun size gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

   Farmasi Üyelik Formu

   Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

    Farmasi Üyelik Formu

    Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

    Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
    Bilgi almadan hemen üyeliğini oluşturmak için buraya tıklayın...

    Üye olmadan önce bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurun