Farmasi Yağ ve Kir Sökücü İncelemesi

Farmasi Yağ ve Kir Sökücü İncelemesi
13.07.2020
317

Farmasi yağ ve kir sökücü, paslanmaz çelik, mutfak tezgahı, ocak, fırın, fritöz, yemek kalıntılar, aspiratör, seramik yüzey, fayans ızgara ve bunlar gibi bir çok yerde kullanıma uygun mükemmel bir üründür. Birikmiş yağı hızlıca yumuşatır ve nemli bez yardımıyla kolayca temizlenmesini sağlar. Farmasi yağ ve kir sökücü gösterdiği etkisi ve uygun fiyatı ile ev temizliğinde vazgeçilmez bir ürün olmuştur.

Kullanımı

Farmasi yağ & kir sökücü temizlenecek yüzeye 20 santimetre uzaklıktan 3 defa püskürtülür. 3 dakika beklendikten sonra yağ ve kir yumuşar. Yumuşayan yağ ve kiri nemli bez ile kolayca temizleyebilirsiniz. Eğer çok kurumuş ve güçlü bir birikinti varsa 5 dakika bekleme yaptıktan sonra temizleme işlemine başlayabilirsiniz.

Farmasi Yağ ve Kir Sökücü Kullananlar

Farmasi yağ kir sökücü muhteşem bir ürün. İşimi çok kolaylaştırıyor. 2-3 defa sıkıp beklemem yeterli. 5 dakika sonra yağ kalıntısı kolayca temizleniyor. Temizleme esnasında yine Farmasi’nin zor yağ ve kir bezini kullanıyorum. Bu ikiliyi herkese tavsiye ederim.

Mücella Hanım

Farmasi yağ sökücüyü motosikletimin jantlarında ve zincir temizliğinde kullanıyorum. Sanki sıfır jant gibi temizliyor. Jantlara sıkıp 5 dakika bekledikten sonra sert fırça ile temizleyip duruluyorum. Yağ tortusu yok olup gidiyor. Çok güzel bir ürün. Bu tarz temizliğe ihtiyacı olan kişilere tavsiye ederim

Ahmet Bey

Farmasi yağ sökücü olmazsa olmazım. Evin her yerinde ilk başta bu ürünü kullanarak temizliğe başlıyorum. Tencerelerim, tavalarım, aspiratör, ocağım ve pırıl pırıl. Ayrıca limonlu temizleme mendili ile üstünüzden geçtiğinizde uzun süre parlaklık sağlıyor.

Merve Hanım

Farmasi yağ sökücüyü iş yerimde kullandırıyorum. Kullandığımız malzemeler paslanmaz çelik ve düzenli olarak temizlenmesi gerekiyor. Farmasi yağ sökücü ile işlerimiz çok kolaylaşıyor. Ayrıca hem insan sağlığına hemde doğaya duyarlılığı ile Farmasi içimizi ferah tutuyor. Önce sağlık diyorum ve Farmasi ürünlerini herkese tavsiye ediyorum. Çok memnun kalacağınız bir ürün olacaktır. Kime tavsiye ettiysem çok memnun kaldı.

Mithat Bey

Farmasi üyesi iseniz Farmasi yağ ve kir sökücüyü 9700524 kodu ile sepetinize ekleyebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ve Farmasi ürünlerini indirimli satın almak istiyorsanız aşağıdaki Farmasi üyelik formundan bize ulaşabilirsiniz.

  Farmasi Üyelik Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Güncel Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun!

  Farmasi'ye Üyelik İçin Tıklayın
  Farmasi Web Sitesi Satın Almak İçin Tıklayın

  Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
  Sen de sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

  Üyelik Avantajları
  -Ürünleri indirimli satın alırsın
  -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
  -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
  -Yeni üyeler ekleyebilirsin
  -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
  -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin

  Hemen kayıt olmak isterseniz Instagram hesabımızın BIO bölümündeki linkten direk Farmasi üyelik formuna ulaşabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu