Farmasi At Kestanesi Yoğun Masaj Kremi İncelemesi

Farmasi At Kestanesi Yoğun Masaj Kremi İncelemesi
06.07.2020
600

  Farmasi Üyelik Formu

  Farmasi at kestanesi yoğun masaj kremi, at kestanesi jelinden sonra keklik üzümü yağı ile geliştirilmiş, kolay uygulanabilen kremsi bir yapıya bürünmüştür. Hızlı etki eder, kokusu fazla değildir ve yoğun bir yakma hissi yaşatmaz.

  Yine at kestanesi masaj jeli gibi ağrı yaşayan bölgelerde kullanılabilir. 100 ml’lik tüpünü kolaylıkla yanınızda taşıyabilir, ihtiyaç duyduğunuz an kullanabilirsiniz.

  Kullanımı

  Farmasi at kestanesi masaj kremi rahatlatılmak istenen bölgeye sürülür. Yoğun bir formüldür. Bir damlası bütün kolunuza yetebilir. Sonrasında masaj yaparak kremi rahatlatmak istediğiniz bölgeye yayın ve yedirin.

  Farmasi At Kestanesi Yoğun Masaj Kremi Kullananlar

  Jelini düzenli olarak kullanıyordum kremini yeni deneme şansım oldu. Hızlı etki ediyor ve jel gibi yakarak ağır kokmuyor. Ama at kestanesi masaj jeli daha uzun süre rahatlık veriyor. Bu ürün daha çok az ağrıda veya yolculukta işime yarayacak bir ürün. Eğer çok ağrınız varsa at kestanesi masaj jelinden şaşmayın.

  Asaf Bey

  Bu krem harika. Ağrılarıma ortalama 10 dakikada veda ediyorum. Hafif bir kokusu var ama sürdükten sonra uçup gidiyor. Bacaklarıma yaklaşık 10 dakika masaj yaparak uyguluyorum. Masaj yaparken rahatlama başlıyor, ürünün etkisiyle birlikte ağrılar yavaş yavaş diniyor. Herkese tavsiye ederim. Kesinlikle bir köşede dursun derim.

  Berru Hanım

  Farmasi at kestanesi masaj kremini ilk aldığımda içimden ne kadar ufak tefek bir krem, boşa para verdim dedim. Ürünü 1 aydır kullanıyorum. Yoğun bir yapısı var. Kremi az sürmeme rağmen çok geniş alan için etki gösteriyor. Sıkıştırılmış süper krem gibi. Çok sevdim. Yakın çevremdeki herkese ürünü aldırmaktayım. Ayrıca ayak kokusuna da çok iyi gelmektedir. Bir arkadaşım ayak ağrısı için kullanmış kokunun da kesildiğini söyledi. Bu amaçla bile deneme yapabilirsiniz arkadaşlar.

  Niyazi Bey

  Farmasi at kestanesi yoğun masaj kremi 1103267 kodu ile satın alınabilir. Ürünü satın almak için Farmasi üyesi olmanız gerekmektedir. Farmasi üyesi olmak için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilir veya WhatsApp’tan bize yazabilirsiniz. Göndereceğimiz Farmasi üyelik formu ile hem anında Farmasi’ye üye olacak, hem de Farmasi ekibimize katılacaksınız.

   Farmasi Üyelik Formu

    Farmasi Üyelik Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
    Sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

    Üyelik Avantajları
    -Ürünleri indirimli satın alırsın
    -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
    -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
    -Yeni üyeler ekleyebilirsin
    -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
    -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin