Farmasi El Temizleme Jeli İncelemesi

Farmasi El Temizleme Jeli İncelemesi
29.06.2020
221

Farmasi el temizleme jeli Covid-19 virüsünün yayılmasıyla dikkat çeken bir ürün olmuştur. El temizliğinin hastalığın yayılmasında önemini artık hepimiz biliyoruz. Elimiz istemsiz bir şekilde yüzümüze ve gözümüze gitmektedir. Böylelikle elimizle topladığımız mikrop ve virüsleri kendimize istemsizce de olsa bulaştırmaktayız. Artık Farmasi el temizleme jeli ile dilediğiniz zaman ellerinizi temizleyebilirsiniz. Eliniz ürünün içeriğindeki %70 alkol ve gliserin sayesinde bakteri ve virüslerden arınacak ve tahriş olmayacaktır. Hafif formülü ile elinizi sanki su ile yıkamışçasına bir his yaşatacak, yapışkanlık yada başka hisler bırakmayacaktır.

El temizleme jeli üç boy olarak satışa sunulmuştur. Evinizde ve iş yerinizde büyük boy jeli, yanınızda ise küçük ve orta boy jeli bulundurabilirsiniz. Farmasi üyesi iseniz küçük boy (50ml) 1109228, orta boy (75ml) 1109227 ve büyük boy (300ml) 1109137 kodları ile sepetinize ekleyebilir ve indirimli bir fiyattan alabilirsiniz. Farmasi üyesi değilseniz ve üye olmak istiyorsanız Farmasi üyelik formundan bize ulaşarak kayıt işleminizi tamamlatabilirsiniz.

Farmasi El Temizleme Jeli Kullananlar

Farmasi el temizleme jelini dilediğiniz zaman istediğiniz miktarda kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Farmasi el temizleme jelini her zaman yanımda taşıyorum. Mükemmel bir ürün olmuş. Kokusuz, hafif ve yapışmadan ellerimi temizliyorum.

Ayten Hanım

Corona sebebiyle el temizliğimizi üst noktaya taşıdık. Evimde ve yanımda mutlaka Farmasi el temizleme jelini taşıyorum. Herkese tavsiye ederim. Sağlığınıza dikkat edin.

Murat Bey

Covid-19 virüsüne karşı el temizliğime çok özen göstermeye başladım. Evimde Farmasi çay ağacı sabunu kullanıyorum ve çok memnunum. Dışarıda ise Farmasi el temizleme jelini kullanıyorum. Bir çok arkadaşım benden görerek satın aldı. Herkese tavsiye ederim.

Alper Bey

  Farmasi Üyelik Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Güncel Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun!

  Farmasi'ye Üyelik İçin Tıklayın
  Farmasi Web Sitesi Satın Almak İçin Tıklayın

  Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
  Sen de sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

  Üyelik Avantajları
  -Ürünleri indirimli satın alırsın
  -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
  -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
  -Yeni üyeler ekleyebilirsin
  -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
  -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin

  Hemen kayıt olmak isterseniz Instagram hesabımızın BIO bölümündeki linkten direk Farmasi üyelik formuna ulaşabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu