Farmasi Kaş ve Kirpik Serumu İncelemesi

Farmasi Kaş ve Kirpik Serumu İncelemesi
10.07.2020
250

Farmasi kaş ve kirpik serumu sayesinde kaşınız ve kirpikleriniz güçlenecek ve uzayacaktır. İçeriğindeki Capixyl kompleksi, zayıflayan kaş veya kirpiğe destek olacak ve eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olacaktır. Farmasi kaş ve kirpik serumu sayesinde güçlü, yoğun, hacimli ve uzun görünümlü kirpiklere, gür kaşlara sahip olacaksınız.

Kullanımı

Kaş için: Temizlenmiş kaşı maskara ucu ile tarayarak ürünü sürebilirsiniz.

Kirpik için: İnce ucunu kirpiklerin dip bölgesine ince bir çizgi halinde sürebilirsiniz.

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa ve düzenli olarak kullanılması önerilir. Ne kadar düzenli kullanırsanız o kadar etkili sonuç alabilirsiniz.

Farmasi Kaş ve Kirpik Serumu Kullananlar

Mucizevi bir ürün. Kirpiklerim çok seyrekti ve bu durumdan çok rahatsız oluyordum. 3 ay düzenli kullandım. Başlangıçta pek bir etkisi olmuyor gibi hissediyordum ama düzenli kullandıkça kirpiklerimin uzadığını ve sıklaştığını fark ettim. Ürünü hala kullanmaya devam ediyorum. Sadece kirpik uzatmak için değil, sağlıklı kirpiklere sahip olmak için bile herkese öneririm.

Zerrin Hanım

Kaşlarım biraz seyrek olduğu için kaşlarıma kaş kalemi gibi ürünler kullanmadan güzel görünüm elde edemiyordum. Bir arkadaşım bana Farmasi kaş ve kirpik serumunu önerdi. 1 ay sonra biraz gürleşti, ikinci ayda ise artık kalem kullanma ihtiyacım ortadan kalktı. Çok güzel bir ürün. Tavsiye ederim.

Bengü Hanım

Muhteşem bir ürün. Düzenli kullanmam söyledi ve saati saatine düzenli kullanıyorum. Kaşlarım ve kirpiklerim güçlendi, hacimlendi. Kirpiklerimde uzadı. Sadece uzatma güçlendirme yapmıyor ayrıca şekillendiriyor.

Pınar Hanım

Herkese önerdiğim harika bir üründür. Kaşlarımın arasındaki boşluklar yüzünden bir arayışa girdim ve öneri üzerine Farmasi kaş ve kirpik serumunu kullandım. Sabah işe giderken ve gece yatmadan önce sürdüm ve 15 günde etkisini görmeye başladım. Fiyat olarakta çok uygun olduğunu düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.

Burcu Hanım

Farmasi kaş & kirpik serumu veya diğer Farmasi ürünlerini satın almak için öncelikle Farmasi’ye üye olmanız gerekmektedir. Farmasi üyelik formunu doldurarak bize ulaşabilir ve kayıt işleminiz için destek alabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki formdan ulaştığınızda ekibimize katılabilir, kendi işiniz kurma konusunda çalışmalar yapıyorsanız bizden danışmanlık ve destek aşabilirsiniz.

  Farmasi Üyelik Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Güncel Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun!

  Farmasi'ye Üyelik İçin Tıklayın
  Farmasi Web Sitesi Satın Almak İçin Tıklayın

  Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
  Sen de sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

  Üyelik Avantajları
  -Ürünleri indirimli satın alırsın
  -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
  -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
  -Yeni üyeler ekleyebilirsin
  -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
  -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin

  Hemen kayıt olmak isterseniz Instagram hesabımızın BIO bölümündeki linkten direk Farmasi üyelik formuna ulaşabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu