Farmasi Roll-On İle 24 Saat Kokusuz

Farmasi Roll-On İle 24 Saat Kokusuz
20.07.2020
587

Farmasi Roll-on ile henüz tanışmadınız mı? Terleme vücudumuzun doğal bir tepkisidir. Vücudumun tepkilerine ne kadar sınırlama koyarsak bize zararı o kadar büyük olabilir. Özellikle koltuk altı terlemesini önlemek için eskiden sıkça kullanılan alüminyumlu roll-on’lar ter bezlerine zarar vermiştir. Kullananlarda ödeme ve hatta kansere sebep olmuştur. Bu yüzden terlemeyi kesmekten ziyade kokuyu yok etmek için çalışmalar yapılmıştır. Farmasi en başından beri insan sağlığını ön plana tuttuğu için bu konuda her zaman bir adım önde olmayı başardı ve eşsiz Farmasi roll-on’larını geliştirdi.

Farmasi Roll-On size 24 saat tam koruma ve gün boyu tazelik sunmaktadır. Çok etkili yeni formülü ile koltuk altınız gün boyu temiz ve ferah kalacaktır. Farmasi RollOn; iki erkek ve üç kadın ürünü ile satışa sunulmuştur. Birbirinden güzel kokuları ve etkileri ile seçim yapmakta zorlanacaksınız. Alüminyum ve alkol içermeyen formülü ile sağlığınızı riske atmayacaksınız.

Farmasi Roll-On Kodları

Farmasi Rollonları
Farmasi Roll-On Hepsi

Erkek Roll-On

 • Extra Cool – Anti- prespirant Roll-On Erkek 1107503
 • Gentle Fresh – Anti- prespirant Roll-On Erkek 1107515

Kadın Roll-on

 • Clean Sense – Anti- prespirant Roll-On Kadın 1107501
 • Fresh Nature – Anti- prespirant Roll-On Kadın 1107502
 • Soft Petals – Anti- prespirant Roll-On Kadın 1107514

Farmasi Roll-On Kullananlar

Farmasi Roll-On’ları 5 senedir kullanıyorum. Bu sene yenilerini çıkarttı ve yeni roll-on’lar çok daha uzun süre etkisini gösteriyor. Sabah işe çıkarken sürüyorum ve sonraki güne kadar ikinci tekrarını yapmıyorum. Gram kötü koku yaymıyor. Terleme oluyor ama koku olmuyor. Zaten olması gereken de bu. Çok başarılı bir ürün. Herkese tavsiye ederim.

Samet Bey

Yaklaşık iki senedir sadece Farmasi roll-on kullanıyorum. Farmasi yapan arkadaşım önerdi ve kullanmaya başladım. Terlemeyi kesmemesi ama kokuyu yok etmesi dikkatimi çekti. Bu tür ürünlerin çok ciddi rahatsızlıklara sebep olduğunu biliyordum ve o yüzden Farmasi’yi seçtim. Güvenerek kullanıyorum ve her arkadaşıma da tavsiye edip aldırıyorum.

Bedirhan Bey

İçerisinde zararlı madde bulundurmayan eşsiz bir Roll-On. Tüm yakınlarıma Farmasi Roll-On aldırmaktayım ve kendimde üç senedir sadece Farmasi Rollon kullanmaktayım. Çok güzel kutusu var tek sefer koltuk altımdan geçiyorum ve sonraki güne kadar tekrar ürün kullanmam gerekmiyor. Ayrıca fiyatı da çok uygun. Herkese tavsiye ederim.

Dilek Hanım

  Farmasi Üyelik Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Güncel Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun!

  Farmasi'ye Üyelik İçin Tıklayın
  Farmasi Web Sitesi Satın Almak İçin Tıklayın

  Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
  Sen de sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

  Üyelik Avantajları
  -Ürünleri indirimli satın alırsın
  -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
  -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
  -Yeni üyeler ekleyebilirsin
  -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
  -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin

  Hemen kayıt olmak isterseniz Instagram hesabımızın BIO bölümündeki linkten direk Farmasi üyelik formuna ulaşabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu