Farmasi BB Krem İncelemesi – Kullanıcı Yorumları

Farmasi BB Krem İncelemesi – Kullanıcı Yorumları
27.06.2020
401

Farmasi BB krem, Farmasi’nin en çok tüketilen ürünlerinin başında gelmektedir. Hafif makyaj sevenlerin bir numaralı tercihidir. BB kremler fondötenden farklı bir yapıya sahiptir. BB krem ile cilt tonunuzu eşitleyecek, hafif kusurlarınızı kapatabileceksiniz. Yüzünüzde fondöten ağırlığı hissetmeyecek, hatta makyajlı olup olmadığınız farkedilmeyecektir.

Farmasi BB krem 7 etkiyi bir arada toplamıştır. İçerdiği özellikler sayesinde sadece makyaj ihtiyacınızı karşılamakla kalmayacaktır. SPF 15 ile güneşin zararlı ışınlarından sizi koruyacak ve içeriğindeki vitamin ve yağlar ile cildinizi besleyecektir.

Ergonomik 15 ml’lik tüpünü her zaman yanınızda kolayca taşıyabileceksiniz. Yulaf özünden üretilen Farmasi BB krem, bitkisel ürün severlerin bir numaralı tercihi olacaktır. Eğer kapatıcılığı yüksek bir BB krem arıyorsanız yine Farmasi’nin Dr C Tuna çay ağaçlı BB kremini deneyebilirsiniz.

Kullanımı:

BB krem açık, açıktan ortaya, orta ve ortadan koyuya olmak üzere dört farklı tonu bulunmaktadır. Teninize uygun olan Farmasi BB kremini yüzünüze noktasal olarak sıkarak parmak veya fırça yardımı ile dağıtabilirsiniz.

Kodları

Açık: 1104170, Açıktan Ortaya: 1104058, Orta: 1104171, Ortadan Koyuya: 1104059

Farmasi BB Krem Kullananlar

Ben 3 senedir kullanıyorum. Çok hafif bir ürün. Ciltte ağırlık yapmıyor. Üstelik hem gündüz hem de gece makyajı için uygun. Fakat çizgileri dolmuyor. Günlük kullanım için ürün arayan arkadaşlara tavsiye ederim. Sonuçta bu ürün fondöten değil bir krem. Kapatıcılık bekleyen arkadaşlar Farmasi çay ağacı bb kremi önerebilirim.

Yaren Hanım

Hem güneşten koruma özelliği var hem yüzde ağırlık yapmıyor. Orta kapatıcılığa sahip bir ürün. Yüzde hiç yok gibi. Doğal makyaj isteyen herkesin ilk tercihi olabilir.

Emine Hanım

Farmasi’nin BB kremi en sevdiğim Farmasi ürünlerinden biridir. Sürümü basit ve yerine göre hayat kurtarıcı üründür. Gün içerisinde kullanmaktayım ve çoğu arkadaş yüzümdeki makyajı fark etmemektedir. Hafif yapısı sayesinde de yüzümü yormamaktadır. Çok etkileyici ve hesaplı bir ürün. Almanızı veya en yakın zamanda denemenizi mutlaka tavsiye ederim.

Berin Hanım

Farmasi’nin BB kremini ve diğer tüm ürünlerini satın almak için Farmasi’ye üye olmanız gerekmektedir. Farmasi üyelik formunu alabilmeniz için bize aşağıdaki iletişim formlarından ulaşabilirsiniz.

Ayrıca siz de yorum bölümünden Farmasi’nin BB kremi hakkında kişisel yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

  Farmasi Üyelik Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Güncel Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun!

  Farmasi'ye Üyelik İçin Tıklayın
  Farmasi Web Sitesi Satın Almak İçin Tıklayın

  Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
  Sen de sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

  Üyelik Avantajları
  -Ürünleri indirimli satın alırsın
  -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
  -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
  -Yeni üyeler ekleyebilirsin
  -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
  -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin

  Hemen kayıt olmak isterseniz Instagram hesabımızın BIO bölümündeki linkten direk Farmasi üyelik formuna ulaşabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu