Farmasi Terracotta Aydınlatıcı Pudra İncelemesi

Farmasi Terracotta Aydınlatıcı Pudra İncelemesi
11.02.2021
151

  Farmasi Üyelik Formu

  Favoriniz olacak bir ünün: Farmasi Terracotta Aydınlatıcı Pudra. Makyaja daha canlı ve enerjik bir hava katmanın sırlarından biri de aydınlatıcılardır. Kimi kadınlar için aydınlatıcılar (diğer bir deyişle highlighter) makyajın en sevilen parçalarından biridir. Özellikle ıslak ten makyajını sevenler için vazgeçilmez bir parçadır. Makyajın estetiğini artıran bu büyüleyici ürünler likit, toz, jel veya stick şeklinde karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda ele alacağımız Terracotta highlighter, toz biçimindedir. Toz aydınlatıcıların avantajı, doğal bir ışıltı katmasıdır.

  Farmasi’nin diğer tüm ürünleri gibi Terracotta Aydınlatıcı Pudra da dermatolojik olarak test edilmiş olup içeriğinde ağır metal, gluten, paraben, parafen tarzı maddeler içermez. Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Farmasi Terracotta Aydınlatıcı Pudra, içerisinde yüksek pigmentasyon barındırdığı için cilde yoğun ve büyüleyici bir ışıltı verir. Yüzünüzde ışığın doğal olarak vurduğu alanları güçlendirerek daha aydınlık bir cilt görünümü elde etmeyi sağlar. Yüzünüzle bütünleşerek doğal bir ışıltıya kavuşmasını sağlar. Ayrıca, aydınlatıcı pudramız, isminden de anlaşılacağı gibi ‘’fırınlanmış’’ (terracotta) olduğu için çoğu pudranın aksine tozutma yapmaz.

  Terracotta Aydınlatıcı Pudra rengine gelecek olursak: her ten rengine uyabilecek bir tondur. Bej,daha doğrusu sarıya kaçan, bir rengi olup şampanya rengine yakın bir parıltıya sahiptir. Kalıcılığına gelirsek: yüksek kalıcılığa sahiptir. Gün boyu yüzünüzde şeklini bozmadan kalabilir.

  Farmasi Terracotta Aydınlatıcı Pudra Uygulaması

  El veya fırça yardımıyla (yelpaze şeklindeki aydınlatıcı fırçasını öneririz), elmacık kemiklerinden başlayarak, şakak kısımları ve kaşın alt tarafına ‘’C’’ harfi çizerek uygulayın. Tercihe bağlı olarak çene ve burun uçlarına, dudak ve kaş üzerine de sürebilirsiniz.

  Terracotta Aydınlatıcı Pudra Kullananların Yorumları

  Farmasi Terracotta Aydınlatıcı Pudra çevremde çok fazla övgüsünü duyduğum bir üründü. Merak etmiş ve deneme amaçlı almıştım. O gün bu gündür kullanıyorum. Likit olarak kullandığım aydınlatıcıları saymazsak en iyisinin bu olduğunu söyleyebilirim. Hiç tozutma yapmıyor ve rengini de çok sevdim. Terracotta serisinin aydınlatıcı olmayan başka pudraları da varmış diye duydum. Şeftali tonunda bir pudra varsa onu da en kısa zamanda denemek isterim.

  Sevda Hanım

  Farmasi Terracotta Aydınlatıcı Pudra sanırım sıkılmadan, dibine kadar kullanacağım tek aydınlatıcı olacak. Kullandığım en güzel toz aydınlatıcım. Kalıcılığı çok güzel fakat yağlı bir cilde sahip olduğum için her ihtimale karşı üzerine yine sizin markanızın sabitleyici spreyini de sıkıyorum. Özellikle göz makyajında kullandığımda bayılıyorum. Okuyucuların ulaşabileceği bir ürünse kaçırmasınlar derim.

  Emine Hanım

   Farmasi Üyelik Formu

    Farmasi Üyelik Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
    Sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

    Üyelik Avantajları
    -Ürünleri indirimli satın alırsın
    -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
    -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
    -Yeni üyeler ekleyebilirsin
    -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
    -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin