Farmasi Çay Ağacı Tonik İncelemesi

Farmasi Çay Ağacı Tonik İncelemesi
11.07.2020
1.110

Farmasi çay ağacı yüz temizleme toniği yağlı cilt bakımının ikinci ürünü olarak kullanıldığı gibi tek başına kullanıldığında da çok etkili bir üründür. Farmasi çay ağacı tonik; cildi derinlemesine temizler, sivilcelerin iyileşmesini sağlar, gözenekleri sıkılaştırır, siyah noktaların yok olmasına yardımcı olur ve cildi canlandırır.

İçeriğindeki yoğun çay ağacı yağı ile yağlı cildin hızla temizlenmesini sağladığı gibi mat bir görünüme kavuşturur. Doğal bir antiseptik olan çay ağacı yağı, cildi en derinden temizler ve sivilce gibi problemler için uzun vadede kalıcı çözümler sağlar. Çay ağacı yüz temizleme toniği sürüldükten sonra çay ağacı yüz kremi ile nemlendirme yapıldığında cilt dış etkenlerden uzun süre korunduğu gibi cilt bakımı serisi de tamamlanmış olur.

Kullanımı

Bir miktar Farmasi çay ağacı toniği pamuğa dökülür. Hafifçe ve dairesel hareketlerle yüz temizlenir. Tonik ile temizlenen yüzdeki kir pamuğa geçer. Pamukta kir kalmayacak şekilde işleme devam etmeniz gerekmektedir. Yüz tamamen temizlendiğinde nemlendirmek için Farmasi çay ağacı yüz kremi kullanabilirsiniz. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanımı uygundur.

Farmasi Çay Ağacı Tonik Kullananlar

Yağlı cilde sahibim ve çay ağacı serisini kullanıyorum. Çay ağacı tonik olmazsa olmazım. Mükemmel bir temizleme sunuyor. Kullandığınızda bunu fark edeceksiniz. Ağır bir kokusu var ama hemen geçiyor. Ayrıca fiyatı da eşdeğer ürünlere göre çok uygun. Önceden arkadaşımdan alıyordum ama şimdi Farmasi’ye üye oldum kendim alıyorum. Böylelikle ürünler çok daha indirimli gelmeye başladı. Ürünü herkese tavsiye ediyorum.

Eda Hanım

Çay ağacı serisinin tüm ürünleri evimde var. Çok düzenli kullanmıyorum ama kullandığımda hemen anlaşılıyor. O yüzden bu seriyi çok seviyorum. Yüzümü yıkamama rağmen tonik hala kir çıkarmaya devam ediyor. Gözenekler hemen sıkılaşıyor ve yağlı görünüm yok oluyor. Yağlı cildi olan beyler mutlaka bu ürünü kullanın. Kullandıktan sonra farkı farkedeceksiniz.

Samet Bey

Bir çok markanın toniğini denedim ama Farmasi çay ağacı toniğine bayıldım. Aslında çok ön yargılı almıştım ama efsane bir ürün. Herkese tavsiye ediyorum. Gözeneklerim belli olacak kadar açıktı. Ürünle gözenekler kaybolmaya başladı. Gerçekten çok iyi sıkılaştırıcı özelliği var.

Leyla Hanım

  Farmasi Üyelik Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Güncel Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun!

  Farmasi'ye Üyelik İçin Tıklayın
  Farmasi Web Sitesi Satın Almak İçin Tıklayın

  Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
  Sen de sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

  Üyelik Avantajları
  -Ürünleri indirimli satın alırsın
  -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
  -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
  -Yeni üyeler ekleyebilirsin
  -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
  -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin

  Hemen kayıt olmak isterseniz Instagram hesabımızın BIO bölümündeki linkten direk Farmasi üyelik formuna ulaşabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu