Farmasi Çay Ağacı Yüz Yıkama Jeli İncelemesi

Farmasi Çay Ağacı Yüz Yıkama Jeli İncelemesi
03.07.2020
523

Farmasi çay ağacı yüz yıkama jeli, çay ağacı serisinin yağlı ve karma cilt bakımının ilk adımı olarak kullanılır. Çay ağacı yağının müthiş arındırma gücü, yağlı ve karma cildi derinlemesine temizleyecek ve cildi anında matlaştıracaktır.

Cilt bakımı genellikle üç adımdan oluşmaktadır. Cildi temizleme, tonikleme ve son olarak nemlendirme. Bu işlemi günlük ve düzenli yaptığımızda cildimiz gün içerisinde yıpranmaya karşı kendini hızla onaracak ve yaşlanma gecikecektir. Cilt bakımı ile cilt rahat bir nefes alacaktır. Bunu sağlamak için en önemli ve ilk adım cildin temizlenmesidir. Bu sebeple temizlemede kullanılacak ürün çok önemlidir.

Çay ağacı yüz yıkama jeli, yağlı ve karma cilde sahip olanlar için mükemmel bir üründür. Çünkü; ilk kullanımından itibaren etkisini hemen göstermektedir. Özellikle sıcak havalarda yüzümüz erken yağlanmakta ve bu durum bizi rahatsız etmektedir. Yüzünüzü sabun veya başka bir şeyle yıkamak yerine çay ağacı yüz yıkama jeli ile yıkadığınızda hem yüzünüzdeki yağ tabakası hemen kaybolacak, hem de uzun süre yağlanmayacaktır.

Kullanımı

Farmasi çay ağacı yüz yıkama jeli cilt bakımınızda ilk ürün olarak kullanılır. Bunun dışında dilediğiniz zaman çay ağacı yüz yıkama jelini kullanabilirsiniz. Yüzünüzü hafif ıslattıktan sonra birazcık jeli yüzünüze dağıtın ve köpürmesini sağlayın. Sonrasında iyice durulayın ve kurulayın.

Farmasi Çay Ağacı Yüz Yıkama Jeli Kullananlar

Farmasi yüz yıkama jeli cilt bakım ürünlerini çok severek kullanıyorum. Neredeyse her gün makyaj yapan biriyim ve o yüzden cilt bakımımı iyi bir şekilde yapmalıyım. Farmasi çay ağacı cilt bakım ürünlerini bir arkadaşımın önerisi üzerine aldım ve yaklaşık 5 aydır keyifle kullanıyorum. Bu kadar etkili olacağını beklemiyordum. Herkese tavsiye ederim

Eda Hanım

Ben fazla cilt bakımı yapan biri değilim. Arkadaşım cildim yağlı olduğu için bana yüz temizliğim için çay ağacı yüz yıkama jelini almamı söyledi. Şimdi sabun yerine yüzümü bu ürünle yıkıyorum. Gerçekten yüzün pisliklerden ve yağdan arındığını hissediyorum. Aynı zamanda yüzüm hemen yağlanmıyor. Bu da çok önemli. Herkese tavsiye ederim.

Oktay Bey

Sivilce tedavisi için Farmasi çay ağacı serisine başladım. Sivilcelerim hızlı bir şekilde kayboldu ve şuan cildim pırıl pırıl. Yine de bu ürünü kullanmaya devam ediyorum ve edeceğim. Gerçekten muhteşem bir ürün. Yağlı cilde sahip olan veya sivilcelerini yok etmeye çalışan tüm arkadaşlara tavsiye ederim.

Leyla Hanım

Diğer cilt bakım ürünlerini incelemek için Farmasi Cilt Bakım Ürünleri kategorisinde yazdığımız yazıları okuyabilir, ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Farmasi Üyelik Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Güncel Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun!

  Farmasi'ye Üyelik İçin Tıklayın
  Farmasi Web Sitesi Satın Almak İçin Tıklayın

  Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
  Sen de sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

  Üyelik Avantajları
  -Ürünleri indirimli satın alırsın
  -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
  -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
  -Yeni üyeler ekleyebilirsin
  -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
  -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin

  Hemen kayıt olmak isterseniz Instagram hesabımızın BIO bölümündeki linkten direk Farmasi üyelik formuna ulaşabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu