Farmasi Kirpik Kıvırma Aleti Ve Kullanımı

Farmasi Kirpik Kıvırma Aleti Ve Kullanımı
11.02.2021
138

  Farmasi Üyelik Formu

  Farmasi kirpik kıvırma aleti ile kirpiklerinizi kolaylıkla kıvrık olmasını sağlayacaksınız. Uzun ve kıvrımlı kirpiklerin yüzünüze güzellik, gözlerinize ise derinlik kattığının farkındasınız fakat her gün maskara kullanmaktan sıkıldınız veya makyajla içli dışlı olmayan birisiniz. Yine de kirpiklerinizin düzgün ve kıvrımlı görünmesini istiyorsunuz. Veya kirpiklerinize uyguladığınız maskaranın çok daha hacimli görünmesini arzuluyorsunuz. Ayrıca ısıl işlem veya kimyasal yollara da başvurmak istemiyorsunuz. Bunun için kirpiklerinizi maksimum düzeyde kıvıran ve kaldıran en iyi kalitede bir kıvırma aleti kullanmalısınız. Aradığınız şey o zaman kesinlikle Farmasi kirpik kıvırma aleti.

  Farmasi kirpik kıvırma aleti; tek elle kolaylıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Alt tarafındaki oynar sapının ucundaki plastik bant sayesinde kirpiğinizi kırmadan, minimum düzeyde zarar ile yukarı doğru kıvırmanızı sağlar. Tam göz yuvanıza oturan dışa doğru kavisli yapısı sayesinde olası etinizi sıkıştırma tehlikesini en aza indirir. Ürünü kullandıktan sonra kendi kirpiklerinize şaşırabilir ve ‘’benim bu kadar kirpiğim mi varmış?’’ diyebilirsiniz. Çünkü en inatçı kirpiklerinizi yola getirir ve normalde görmediğiniz en kısa kirpiklerinizi bile kıvırarak onların açığa çıkmasını sağlar.

  Kirpik kıvırma aleti Nasıl Kullanılır?

  Kirpiklerinize zarar vermemek için lütfen işlem öncesinde gözünüzün temiz olduğundan emin olun. Özellikle gözünüzde maskara varken kirpik kıvırmak, kirpiklerinizin aletin plastik kısmına yapışmasına neden olabilir. Kirpiklerinizi koparabilirsiniz. Bir de maskaranız her yere bulaşabilir. Tabi gözünüzün mikrop kapmaması için kirpik kıvırma aletinin de temiz olması önemli.

  Kullanıma gelince; Farmasi kirpik kıvırma aleti kavisli bir kısma sahiptir. Bu kavisli kısmını göz yuvanıza, mümkün olduğunca kirpik diplerinize yakın olacak şekilde tam oturtunuz. Tam oturtmanız, göz çevresindeki etinizin sıkışmaması için önemlidir. Bunun için kafanızı azıcık arkaya doğru yatırabilirsiniz. Kıvırıcıyı tam oturttuğunuzdan emin olduktan sonra sıkıştırınız. Beş veya on saniye bekleyin ve sıkıştırdığınız sapı gevşetin. Asla sıkıştırırken gözünüzden çekmeyin. Yoksa gözünüz kirpiksiz kalabilir.

  Sıkıştırdığınızda beş-on saniye beklemeniz yeterlidir. Etkili sonuç alabilmek için yapılan en yaygın hatalardan biri: aleti üst üste iki kez beklemeden sertçesıkıştırmak. Bu kirpiklerinizin kırılmasına yol açabilir. Eğer üst üste sıkıştıracaksanız da, bunu nazik hareketlerle yaparsanız zarara yol açmamış olursunuz.

  Kirpiğinizi kıvırdıktan sonra dilerseniz maskara uygulayabilirsiniz. 😊

   Farmasi Üyelik Formu

    Farmasi Üyelik Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
    Sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

    Üyelik Avantajları
    -Ürünleri indirimli satın alırsın
    -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
    -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
    -Yeni üyeler ekleyebilirsin
    -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
    -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin