Farmasi VFX PRO Fondöten İncelemesi

Farmasi VFX PRO Fondöten İncelemesi
16.07.2020
667

  Farmasi Üyelik Formu

  Farmasi VFX PRO fondöten kapatıcılığı yüksek ve gelen gölge ve yansıma yapmasını engelleyen bir fondötendir. Böylelikle en çok fotoğraf çekimlerinde etkisini göstermektedir. Flaşlı fotoğraf çekimlerinde flaş ışınını yok eder ve doğal bir filtreleme yapar.

  VFX PRO fondöten, Farmasi’nin son çıkarttığı ama en çok sevilen fondötenlerinden biri olmuşur. Fondötenden en iyi sonucu alabilmek için yine VFX serisinde bulunan makyaj bazlarını da kullanmanızı öneririz. Ortalama sekiz saat hiç bozulmadan kalabilmektedir. Temizlenirken de sizi yormayacak eşsiz bir fondötendir.

  Farmasi VFX PRO fondöten hafif yapısı ile yüzde ağırlık yapmaz, cildi yağlandırmaz ve yüze canlılık katar. Özellikle de fotoğraf çekmenin ihtiyaç haline döndüğü günümüzde size mükemmel bir filtreleme sağlar.

  VFX PRO Fondöten Tonları ve Kodları

  • 00 – Porcelain – 1302447
  • 01 – Vanilla – 1302421
  • 02 – Natural Beige – 1302422
  • 03 – Dark Beige – 1302423
  • 04 – Natural Rose – 1302448

  Farmasi VFX PRO Fondöten Kullananlar

  Bayılarak kullandığım bir üründür. 4 aydır hep bunu kullanıyorum. Vaadlerini tutan bir ürün. Kapatıcılığı için ortadan yükseğe kapatıcı diyebilirim. Çok hafif bir fondöten. Alın vazgeçemeyeceksiniz.

  Ceyda Hanım

  Farmasi yapan bir arkadaşım bana tester setini verdi. Bu ürünü denedim ve çok memnun kaldım. Hemen siparişini verdim. Diğer ürünlere göre daha pahalı bir ürün ama kesinlikle parasının karşılığını veriyor. Rengi çok iyi eşitliyor ve yüze HD görüntüsü katıyor. Fotoğraflarda çok hoş duruyor.

  Gözde Hanım

  VFX serisi fondöten ve bazdan oluşmakta. Ben bazı ile birlikte kullanıyorum. Gün boyu mükemmel bir şekilde yüzümde hiç bozulmadan kalıyor. Bazla birlikte kusursuz bir makyaj oluyor. Parlak ama çok hoş bir bitişi var. Herkese tavsiye ettiğim başarılı ürünlerden biridir.

  Kübra Nur Hanım

  Fotoğrafçıyım ve fotoğraf çekimlerimde makyaj yapılacaksa eğer Farmasi VFX Pro kullandırarak fotoğraf çekimi yapmaktayım. Çektiğim fotoğraflarda ışık parlaması olmuyor. Fondöten adeta bir kara delik gibi ışığı emiyor. Bu tür işler için bu fondöteni tek geçerim. Hem etkisi çok iyi hem fiyatı eşdeğer ürünlere göre çok uygun.

  Cemil Bey

  Farmasi VFX Pro fondöten ve diğer ürünlerini indirimli fiyata satın almak istiyorsanız aşağıdaki Farmasi üyelik formundan bize ulaşabilir ve kayıt olarak ekibimize katılabilirsiniz.

   Farmasi Üyelik Formu

    Farmasi Üyelik Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
    Sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

    Üyelik Avantajları
    -Ürünleri indirimli satın alırsın
    -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
    -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
    -Yeni üyeler ekleyebilirsin
    -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
    -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin