Farmasi CC Krem – Tonları – İncelemesi

Farmasi CC Krem – Tonları – İncelemesi
13.07.2020
411

  Farmasi Üyelik Formu

  Farmasi CC krem; hafif ama kapatıcılığı yüksek, tenle kolayca bütünleşebilen, hoş kokulu ve mat bitişli bir kremdir. Hoş kokusu ile gün boyu yüzünüzde bozulmadan, parlamadan kalmayı başarabilecektir. Açık, açıktan ortaya, orta ve ortadan koyuya olmak üzere dört farklı tonu mevcuttur. Günlük makyaj için çok uygun bir kremdir.

  Farmasi CC krem, BB kreme göre daha kapatıcıdır. Eğer günlük, hafif ve doğal görünümlü bir makyaj ihtiyacınız var ve kapatıcılığı da iyi bir ürün arıyorsanız bu kesinlikle CC krem olabilir.

  Kodları

  • Açık: 1104172
  • Açıktan Ortaya: 1104060
  • Orta: 1104173
  • Ortadan Koyuya: 1104061

  Bu kodlarla istediğiniz Farmasi CC krem tonunu sepetinize ekleyebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak indirimli fiyattan Farmasi ürünlerini almak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

  Farmasi CC Krem Kullananlar

  Mat bitişli bir CC krem olması beni kendine aşık etti. Yağlı bir cildim var ve 6-7 saat geçse bile yüzümde parlama olmuyor. Hoş bir kokusu var. Yüz tonunu güzel eşitliyor. Ölü yüzü gibi beyazlık kesinlikle olmuyor. Almayı düşünenlere kesinlikle öneririm. Farmasi’nin CC kremi favorimdir.

  Yağmur Hanım

  Farmasi üyesi bir yakınımın övmesi üzerine aldım. Açıkça pek bir şey beklemiyordum ama ürün yüzümü kara çıkardı. Gerçekten harika bir ürünmüş. Mat bitişi ile yağlı cildimi iyi gizliyor ve hiç sorun yaşamıyorum. Fondöten gibi bir krem olmuş. Herkese tavsiye ederim.

  Sema Hanım

  Hassas bir cildim var ve çoğu ürünü kullanamıyorum. Farmasi CC kremi kullandım ve cildimde hiçbir sorun yaşatmadı. Ayrıca cilt kusurlarını çok güzel örtüyor. Çok memnun kaldığım bir ürün.

  Neslihan Hanım

  Örtücülüğü oldukça iyi ve yüzde makyaj kendini fazla belli etmiyor. CC krem ile muhteşem bir günlük makyaj yapabiliyorum. Matlığı gün boyunca kalıyor. Küçük tüpünü her zaman yanımda taşıyorum. Hayat kurtarıcı bir ürün diyebilirim. Doğal görünümlü ve hafif makyaj yapmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

  Duygu Hanım

  Kuru cildimi önceden nemlendirip Farmasi CC kremi kullanıyorum. Cilt rengimi çok güzel bir şekilde eşitliyor ve kusurlarımı kapatabiliyor. Aşırı kuru bir cildiniz varsa önceden nemlendirerek çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Ön yargılı yaklaşmıştım ama şimdi ürünün hakkını teslim ediyorum. Gerçekten kaliteli ve parasını hak eden bir ürün.

  Eda Hanım

  CC krem, BB krem ve fondöten arasındaki farkları incelemek için bu yazımıza da göz atmanızı öneririz: https://kendiisin.com/bb-krem-cc-krem-fondoten-uclemi.html

   Farmasi Üyelik Formu

    Farmasi Üyelik Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
    Sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

    Üyelik Avantajları
    -Ürünleri indirimli satın alırsın
    -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
    -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
    -Yeni üyeler ekleyebilirsin
    -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
    -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin