Farmasi Çörek Otu Yağı Kapsülü İncelemesi

Farmasi Çörek Otu Yağı Kapsülü İncelemesi
10.02.2021
608

  Farmasi Üyelik Formu

  Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

  Farmasi Çörek Otu yağı kapsülü ile bağışıklığınızı güçlendirmeye yardımcı olacaktır. Çörek otu; yüzyıllardır süregelen alternatif tıbbın vazgeçilmez bir bitkisidir. Şifa kaynağı olan bu bitki üzerinde çok fazla araştırma yapılmış, tariflerin, detoks sularının içinde kullanılmış olup birçok derde devadır. Hem kendisinden hem tohumundaki yağından faydalandığımız bu bitki, kozmetik sektöründeki saç – tırnak – cilt bakım ürünlerinin içeriğine de girmiştir.Farmasi, Dr. Cevdet Tuna’nın eşsiz formülleriyle üretilen çörek otlu saç bakım serisini piyasaya sunmuştur. Nutriplus serisinde de şifa kaynağı olan çörek otu yağı içeren gıda takviyesi mevcuttur. Bu yazımızda bahsettiğimiz bu gıda takviyesini sizlerle birlikte ele alacağız.

  Farmasi Çörek Otu Yağı Kapsülü Özellikleri

  • Kutu içerisinde 30 kapsül barındırır.
  • İçerisindekiler: Çörek otu (tohum) yağı, balık jelatinin kapsülü, su, antioksidan (tokoferolce zengin ekstrakt)
  • Takviye edici gıda özelliği taşır.
  • Licaps formundadır.
  • Ürünün içeriğinde bulunan çörek otu yağı, soğuk presleme yöntemiyle elde edilmiştir.
  • Boya maddesi, zirai ilaç kalıntısı, şeker ve şeker ürünleri içermez.

  Çörek Otu Yağı kapsülünü nasıl kullanmalıyız?

  Öncelikle Farmasi Çörek otu yağı 11 yaş ve üzeri bireylerin kullanımına uygundur. Takviye edici gıda olarak günde 1 kez 1 kapsül olarak kullanılması önerilir. Hamile ve emzirme dönemlerinde olan hanımların, kronik rahatsızlığı olan bireylerin kullanmadan önce doktorlarına danışmalarını tavsiye ediyoruz. Eğer doktorunuza danıştıktan sonra ürünü kullanma kararı aldıysanız, kullanım ölçülerini doktorunuzun söylediklerine göre ayarlayınız.

  Takviye edici gıdalar ilaç değildir, hastalıkların tedavisinde kullanılmaz ve günlük beslenme yerine geçmez. Lütfen amacı dışında kullanmayın, kullandırtmayın.

   Farmasi Üyelik Formu

   Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

   Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
   Bilgi almadan hemen üyeliğini oluşturmak için buraya tıklayın...

   Üye olmadan önce bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurun