Farmasi Zerdeçal Ekstresi İncelemesi

Farmasi Zerdeçal Ekstresi İncelemesi
10.02.2021
270

  Farmasi Üyelik Formu

  Farmasi Zerdeçal Ekstresi ile zerdeçal takviyenizi kolaylaştırıyor. Halk arasında adı “Hint safranı” olarak anılan, genellikle mutfaklarda kullanılan sarı renkli, hoş kokulu bir baharat olan zerdeçalı hepimiz biliriz. Özellikle son yıllarda zerdeçal baharat olarak tüketilmenin çok ötesine geçti. Zaten Hindistan’da, binlerce yıldan beri baharat olarak kullanımının yanında alternatif tıp bitkisi olarak da kullanımı vardı. Zaman ilerledikçe zerdeçalın ana maddesi olan curcuminin, anti-inflamatuar özelliklere sahip olduğu keşfedildi. Yani bu, kısaca şu anlama gelir: herhangi bir maddenin iltihap azaltıcı özelliğine sahip olması.  Bu sebepten ötürü, sağlık alanlarında kullanılan vazgeçilmez bir bitki türüdür. Curcumin adı verilen madde aynı zamanda zerdeçala sarı rengini veren maddedir.

  Farmasi Nutriplus Zerdeçal Ekstresi sadece zerdeçalın ana maddesi olan curcuminden yapılmıştır. Ürün, gıda takviyesi olarak karşımıza çıkar. 30 kapsül içerir ve içlerinde sıvı zerdeçal ekstresi barındırır. İçeriğinde şeker, tuz, nişasta barındırmaz. Alerjiye neden olan maddeler, (glüten, buğday, maya, soya, süt vb…) yapay tatlandırıcılar hiçbir şekilde kullanılmamıştır. Güvenle tüketebilirsiniz.

  Farmasi Nutriplus Zerdeçal Ekstresi Özellikleri:

  • Hem yağda hem suda kolay çözünür
  • Kristal berraklıkta bir yapıya sahiptir.
  • Doğaya uyumlu misel yapısı vardır.
  • 24 saate kadar etkisini korur.
  • Son laboratuvar teknolojisine sahip Farmasi laboratuvarlarında üretilmiştir.

  Ürün Kullanımı:

  Farmasi Zerdeçal Ekstresi 11 yaş ve üzeri için kullanıma uygundur. Takviye edici gıda olarak günde (ortalama olarak) 2 kez 1’er kapsül olacak şekilde kullanımı önerilir. Ancak yaş, boy, kilo, cinsiyet, aktivite değerleri kişiden kişiye göre değişmekte olup her kişide farklı miktarda alım gerekliliği olabileceğinden kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Kronik rahatsızlığı olanlar, hamilelik ve emzirme döneminde olan anneler mutlaka kullanım öncesi doktoruna danışmalıdır.

  BELİRTELİM: Farmasi Nutriplus serisi gıda takviyesi olarak kullanımı amaçlanmıştır. Herhangi bir hastalığın tedavisinde ilaç olarak kullanılmaz. Lütfen amacı dışında kullanmayın, kullandırtmayın.

   Farmasi Üyelik Formu

    Farmasi Üyelik Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
    Sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

    Üyelik Avantajları
    -Ürünleri indirimli satın alırsın
    -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
    -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
    -Yeni üyeler ekleyebilirsin
    -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
    -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin