Farmasi Collagen Nedir? Ne İşe Yarar?

Farmasi Collagen Nedir? Ne İşe Yarar?

Collagen (Kolajen) bir protein türüdür. Kas ve cilt hücrelerinde bulunan kolajen vücut bütünlüğünü korur ve bağ dokusunu güçlendirir. Cildin elastikiyetini artırır, canlılık kazandırır. Kolajen eksikliğinde; eklem rahatsızlığı, saç tırnak bütünlüğünde bozulma, selülit ve cilt kuruluğu gibi bir çok sorun meydana gelir. Özellikle 30’lu yaşlardan sonra vücut dışarıdan kolojenle desteklenmesi önerilir.

Farmasi Collagen ile vücudunuzun kolojen ihtiyacını karşılamakla kalmayacak, ayrıca C vitamini ile de bağışıklığınızı güçlendireceksiniz. Farmasi Collagen ile cildinizi içeriden doğru destekleyerek güçlendirecek, gençleştireceksiniz.

Farmasi Kolajen iki hafta düzenli kullanımdan sonra ciltte gözle görülür oranda iyileştirme, aydınlatma sağlamaktadır. Bu yüzden ürünü düzenli kullanmaya özen gösterirseniz hızlı bir şekilde cildinizin onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanımı

Günde bir veya iki defa tok karına Farmasi kolajen kullanabilirsiniz. Etkisini fark edebilmeniz için en az 15 gün düzenli kullanım önerilir. Bu ürün bir ilaç değildir! Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Farmasi Collagen Kullananlar

45 yaşındayım ve bir arkadaşımın tavsiyesi ile kolajen takviyesi kullanmaya başladım. Düzenli olarak günde 2 adet kullanıyorum. İş yerinde arkadaşlarım cildimin nasıl parlak göründüğünü sormaya başlayınca Farmasi Collagen’in etkisini anladım. Gerçekten hızlı bir şekilde cildimi iyileştirdi. Mükemmel bir ürün.

Heldan Hanım

Cilt bakımının içten olanı kolojen olmazsa olmazımdır. 38 yaşındayım ve artık cildimde kırışıklıklar ve sönmeler mevcut. Farmasi kolajeni düzenli kullandım ve cildim parlamaya, kendine gelmeye başladı. Ufak kırışıklıklarım yok oldu. İnanılmaz bir ürün. Ama düzenli kullanmanızı öneririm. Ben hep aynı saatlerde günde iki defa kullanmakrayım.

Esra Hanım

  Farmasi Üyelik Formu

  Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. NAZMİYE özdemir dedi ki:

   Kolojen sipariş vercem

  Güncel Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun!

  Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
  Sen de sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

  Üyelik Avantajları
  -Ürünleri indirimli satın alırsın
  -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
  -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
  -Yeni üyeler ekleyebilirsin
  -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
  -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin

  Hemen kayıt olmak isterseniz Instagram hesabımızın BIO bölümündeki linkten direk Farmasi üyelik formuna ulaşabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu