Farmasi Zencefil Ekstresi İncelemesi

Farmasi Zencefil Ekstresi İncelemesi

Farmasi Zencefil Ekstresi, zencefil takviyenizi kolaylıkla alabileceğiniz mükemmel bir gıda takviyesi ürünüdür. Hepimizin bildiği şifalı, yüksek besin kaynağı fakat biraz acılı ve keskin hoş kokulu mutfak baharatı olan zencefil; birçok hastalığın tedavisini sağlayan birçok ilaçta bitkisel ekstre olarak bulunmaktadır. Zencefilin köklerinden üretilen zencefil ekstresi, genellikle soğuk sıkım yöntemi ile elde edilir.

Nutriplus Zencefil Ekstresi ile, gün içinde düşen enerjinizi yükselterek ve uzun süre boyunca kaybettiğiniz besin değerlerini uygun seviyeye getirerek sağlıklı ve stabil bir vücut endeksine sahip olmanızı hedefler. İçerisinde 10 adet kapsül bulunduran Farmasi Zencefil Ekstresi, bitkisel orijinli, vejetaryen, Vcaps patentine sahiptir. (Vcaps patenti bitkisel orijinli ürünlere verilir.). Ayrıca ekstraksiyon işlemi sırasında, zencefil içeriğindeki uçucu yağların mikroenkapsülasyon teknolojisi sayesinde muhafaza edilmesi bu ürünün önemli bir özelliğidir.

Bir ürün anlatımında ürünün vücuda gösterdiği faydaları ve ürünün işlevlerini saymadan olmaz. Şimdi gelelim şifa deposu olan zencefil ekstresi faydalarına:

 • Mide bulantısını dindirir.Gemi, otobüs, uçak, araba benzeritaşıtlarda midesi tutulan bireyler için son derece faydalıdır.
 • Kas ağrılarını azaltır.
 • Kan şekerinin ciddi ölçüde düşürebilir.
 • Diyabetik hastalıkların önüne geçer.
 • LDL kolesterol seviyesini düşürerek HDL kolesterol seviyesini artırır. Böylelikle kardiyovasküler sağlığınızı korur.
 • Enfeksiyonlarla savaşmaya yardımcı olup bağışıklık sisteminizi güçlendirir.
 • Metabolizmayı hızlandırır.
 • Vücuttaki yağ oranının dengelenmesine yardımcı olur. Özellikle sağlıklı bir diyet ve düzenli spor ile birlikte yağ yakımını hızlandırır.
 • İçerisinde bolca lif bulundurduğundan hazımsızlık problemine iyi gelir.
 • Kadınlarımızın menstrual dönemlerindeki karın ağrılarını dindirebilir.
 • Karaciğere koruma sağlar.

Farmasi Nutriplus Zencefil Ekstresi Nasıl Kullanılır?

Şifa deposu olan Farmasi Zencefil Ekstresi ile maksimum derecede sonuç alabilmek için düzenli kullanıma özen gösteriniz. 11 yaş ve üzeri kullanım için uygudur. Takviye edici gıda olarak günde 2 kez 1’er kapsül kullanılması önerilir. Kronik rahatsızlığı olanlar, emzirme ve hamilelik dönemlerinde olan bireyler kullanmadan önce doktoruna danışmalıdır.

BELİRTELİM: Zencefil Ekstresi, sadece gıda takviyesidir. İlaç yerine veya herhangi bir hastalığın tedavisinde KULLANILMAZ. Lütfen bu ürünleri amacı dışında kullanmayın, kullandırtmayın!

Farmasi ürünlerini daha uygun fiyata almak için ücretsiz bir şekilde üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Size en kısa zamanda dönüş yapılacak ve ücretsiz üyelik formunuz gönderilecektir.

  Farmasi Üyelik Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Güncel Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun!

  Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
  Sen de sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

  Üyelik Avantajları
  -Ürünleri indirimli satın alırsın
  -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
  -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
  -Yeni üyeler ekleyebilirsin
  -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
  -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin

  Hemen kayıt olmak isterseniz Instagram hesabımızın BIO bölümündeki linkten direk Farmasi üyelik formuna ulaşabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu