Farmasi Lif İçeren Takviye Edici Gıda İncelemesi

Farmasi Lif İçeren Takviye Edici Gıda İncelemesi

Farmasi lif içeren takviye edici gıda içerisinde sadece çözünebilir lif (maltodekstrin) içermektedir. Maltodekstrin, nişastanın kısmi hidrolizi ile elde edilir. Vücutta sindirimi hızlandırır, tokluk hissi verir ve bağırsak kanserine karşı koruyucu kalkan oluşturur. Ayrıca liflerin şişmesi ile verilen tokluk hissi ile kilo kontrolü de sağlanır.

Farmasi lif içeren takviye edici gıda kokusuz ve suda çözülmektedir. Ürünün içerisinden 60 şase çıkmaktadır. Günde iki defa yemeklerden yarım saat önce suya veya başka bir sıvıya bir şase eklenip içilir. Lifler içeride şişerek sonrasında yemeğin bağırsaklara temas etmesini önler ve bağırsakları yiyecek atıklarından korur. Böylelikle bağırsak kanserine karşı koruma sağlamış olur. Liflerin şişmesi sayesinde tokluk hissi de artacağı için yenilen öğün sayısı azaltılabilir ve bu şekilde düzenli beslenme sağlanabilir. 11 yaş üzeri kullanım için uygundur.

Farmasi lif içeren takviye edici gıdayı 9700538 kodu ile sepetinize ekleyebilirsiniz. Eğer Farmasi üyesi değilseniz aşağıdaki üyelik formunda bize ulaşarak ücretsiz üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Farmasi Lif İçeren Takviye Edici Gıda Kullananlar

Çok aşırı yemek yiyen biriyim. Günde 4-5 öğün ve yediğim zaman da dolu dolu yerim. Farmasi lif içeren takviye edici gıdayı kullanmaya başladıktan bir hafta sonra tokluk hissim başladı. Günde 3 öğüne ve yemeklerde de 4 çeşitten 2 çeşide düştüm. Sindirimi de hızlandırdığı için günde 2 defa tuvalete çıkmaya başladım. Farmasi lif içeren gıda bana bu özelliği ile 10 kilo verdirmeyi başardı. Yemek yemeyi çok seven ve kendini durduramayan arkadaşlara öneririm.

Uğur Can Bey

Ürün 1 hafta sonra etkisini göstermekte. 1 hafta sonra aç olmam gereken saatlerde toktum. Bu çok mutlu etti beni. Öğünümü sabah ve akşama düşürdüm ve çok sevdiğim ekmeği yemeyi kestim. Boğazdan kesince kilo verildiğini bu ürün sayesinde öğrendim. Kilo vermek isteyen arkadaşlara bu ürünü tavsiye ederim. Ama kullandıktan sonra zorla yemeye çalışmasınlar.

Emine Hanım

Farmasi üyesi bir arkadaşımın önerisi üzerine Farmasi lif içeren takviye edici gıdayı kullanmaya başladım. İçeriğinde kimyasal hiçbir şey olmaması beni cezbeden en önemli etken oldu. Bağırsak kanserine karşı önlemimi almanın yanı sıra yemek yemem de düzene girdi. Eskisi gibi her zaman aç olarak gezmiyorum artık. Tokluk hissi vermesi muhteşem bir durum. Tavsiye ederim

Oğuzhan Bey
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Güncel Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun!

Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
Sen de sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

Üyelik Avantajları
-Ürünleri indirimli satın alırsın
-%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
-Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
-Yeni üyeler ekleyebilirsin
-Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
-Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin

Hemen kayıt olmak isterseniz Instagram hesabımızın BIO bölümündeki linkten direk Farmasi üyelik formuna ulaşabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu