Farmasi Sponsor Kampanyası – Nasıl Kazanılır?

  Farmasi Üyelik Formu

  Farmasi sponsor kampanyası, Farmasi üyelerine özel eklediği üyelerden ek hediye alabilmesi için hazırlanmış mükemmel bir kampanyadır. Bu kampanyadan; 4 yeni üyesi ay sonuna kadar en az 180 TL puana ulaşan ve kendisi de kişisel 180 TL puanda olan girişimciler faydalanabilir.

  Bu kampanyada genellikle bir küçük ev aleti ve bir de Farmasi’nin özel bir seti bulunmaktadır. Kampanya şartlarını karşıladığınızda bu iki seçenekten sadece bir tanesini seçebilirsiniz. Kazandığınız hediye sonraki ayın ilk siparişi ile birlikte size ücretsiz olarak gönderilecektir. Takibini sistemden siparişlerim bölümüne girerek yapabilirsiniz.

  Farmasi sponsor kampanyası aylık olarak başka ürünler ile değişmektedir. 2020 Temmuz ayı kampanyası aşağıdaki gibidir. Sonraki aylarda güncel kampanyaları Farmasi girişimci ekranında duyurular bölümünde inceleyebilirsiniz.

  Temmuz Farmasi Sponsor Kampanyası 2020

  Kampanyada Kazandığınız Ürünü Nasıl Alırsınız?

  Kampanya şartlarını yerine getirdiğinizde bir sonraki ay satın alma bölümünün ikinci sayfasında bulunan “Kampanyalar” bölümünde hediyeleriniz görünecektir. Almak istediğiniz hediyenin yanındaki sıfır sayısını artırarak hediye ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

  Farmasi üyesi olmak ve siz de bu kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Whatsapp yoluyla size göndereceğimiz Farmasi üyelik formunu doldurduğunuzda sms ile giriş bilgileriniz gelecek ve altınıza hemen yeni üyeler eklemeye başlayabileceksiniz. Kendiniz üye olmak istiyorsanız Farmasi Üyelik Videosunu izleyebilir ve oradaki adımları uygulayarak üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.

   Farmasi Üyelik Formu

    Farmasi Üyelik Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
    Sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

    Üyelik Avantajları
    -Ürünleri indirimli satın alırsın
    -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
    -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
    -Yeni üyeler ekleyebilirsin
    -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
    -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin