Farmasi Yeni Üye Bulma Yöntemleri

Farmasi Yeni Üye Bulma Yöntemleri
03.07.2020
18.575

  Farmasi Üyelik Formu

  Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

  Farmasi’ye üye oldunuz ve yeni üye bulma konusunda zorluk mu çekiyorsunuz? Farmasi’ye yeni üye eklemek için bir çok yöntem deneyebilirsiniz. Hangi yöntem olursa olsun üye eklemeniz için bilgi ve tecrübeye ihtiyacınız vardır. Yani iş sadece üye eklemekle bitmemekte, ürünlerin tanıtılması ve üyelere ürün ve sistemin doğru bir şekilde anlatılması gerekmektedir. Farmasi kampanya ve fırsatlarını ne kadar iyi bilirseniz üye yapmak istediğiniz kişinin fikrini o kadar olumlu yönde etkilersiniz. Bu konuda detaylı bilgi almak için Farmasi kampanya ve fırsatlar yazımızı okumanızı öneririz.

  Farmasi Yeni Üye Bulma Yöntemleri

  En ilkel ama en etkili yöntem yakın çevreyi üye yapmaktır!

  Üye eklemeye yakın çevreden başlamak bize hem tecrübe hem de özgüven kazandır. Üye olmayan bir tanıdığımıza ikinci bir defa daha iş teklifi yapabiliriz. İçinizden çevremizdekiler de üye olmuyorlar dediğinizi duydum sanki. Evet artık kolay kolay herkes hemen üye olmuyor. Çünkü bu tür işlerin alternatifi çok ya da insanlar bir yerlere üye olmuş ve kazanamamış. Bunun için insanlara Farmasi’nin farkını göstermeniz gerekmektedir. Öncelikle siz iyi bir ürün kullanıcı olmalısınız. Çünkü iyi bir ürün kullanıcısı aynı zamanda iyi bir satıcıdır. Satış yapan bir kişi ise üye eklemeye hazır hale gelmiş bir girişimcidir.

  Yakın çevremizdekileri üye eklemek istiyorsak şunlara dikkat etmeliyiz

  • Asla direkt katalog verip Farmasi’ye üye ol para kazan demeyin.
  • Asla öncelikle çok para kazanacağının vaadini vermeyin.
  • Başlangıçta neden Farmasi ürünlerini kullanması gerektiğini, Farmasi’nin diğer markalardan farkını anlatın.
  • Yerli ve milli şirket olduğunu, kurucusunun doktor olduğunu ve ürünlerinin kimyasal madde içermediğini söyleyin.
  • Kendi kullandığınız ürünleri ve ürünlerden aldığınız faydaları anlatın.
  • Üye oldukları zaman ürünleri indirimli alabileceğini ve üyelere özel güncel kampanyaları anlatın.
  • Üye olduklarında satış yapma gibi bir zorunluluğun olmadığını, sadece müşteri olarak üye olup indirimli fiyata ürün satın alabileceğini belirtin.
  • Eğer Farmasi’yi gelir/ ek gelir olarak düşünüyorlarsa prim sistemini basit bir dille anlatın.
  • Anlatırken heyecanlanmayın. Artık kendi işinizi yönetiyorsunuz. O yüzden acemi görünmeyin.
  • Eğer kişi üye olmak istemediğini söylerlerse ona kızmayın veya terslemeyin. Bugün üye olmayan biri yarın sizi üyelik için arayabilir.
  • Mümkünse denemesi için bir ürün hediye edin. Özellikle at kestanesi herkes tarafından kullanıldığı için onun tester veya küçük tüpünü hediye edebilirsiniz.
  • Kendinize göre bir sunum hazırlayın ve o sunumla karşınızdakine işi anlatın. Sunumu her iş görüşmesinde gelen sorulara göre geliştirmeye çalışın.

  Enginlere Sığmıyor Ve Taşmak İstiyorsanız: Sosyal Medya & Web Sitesi

  Çevrenizde üye yapacak kimse kalmadı! Veya ben asosyalim Allah rızası için bana bir üye diyorsanız o zaman internete yönelmemiz gerekmekte. Öncelikle bedava olan sosyal medyalarda hesap açabilirsiniz. Facebook ve Instagram’dan yükselen bir çok girişimci var. Bunlar bize referans olabilir. Facebook artık çok popüler değil. O yüzden size Instagram ve web sitesi ile nasıl üye bulabileceğinizi anlatacağım.

  Instagram’da Nasıl Farmasi Yeni Üye Bulam

  Öncelikle herkesin yaptığını yapmayın. Yani 100 fotoğraf bulup hepsini atıp üye gelir diye beklemeyin. Bir işi ne kadar titiz yaparsanız sizin için o kadar etkili olacaktır. Hesabınızın bulunması için “Keşfet” bölümüne düşmeniz şart. İnsanlar keşfetten içeriklerinizi görecek ve profilinize gelecektir.

  Profiliniz mümkün olduğunca kendi adınıza olsun. Mesela Farmasi Lideri Ayşe. Farmasi sponsor linkinizi Instagram hesabınızda paylaşmaya izin vermektedir. Link kısmına sponsor linki, açıklama kısmına da kendiniz hakkında kısa bir bilgi yazın.

  İçerikler için Farmasi’nin resmi uygulaması olan Farmasi Social‘ı kullanabilirsiniz. Oradaki içerikleri olduğu gibi kopyalamayın! İçerik kısmını kendiniz doldurun. İçerikler özgün olsun. Sonrasında konum yerine büyükşehirleri etiketleyin. Ben genelde İstanbul’u kullanmaktayım. Son olarak aşağıdaki Hashtag‘leri açıklamanızın sonuna yapıştırın. Kullandığınız içeriğe göre ek hashtag eklemeyi unutmayın.

  #farmasi #makeup #makyaj #güzellik #temizlikürünleri #nemlendirici #parfüm #ciltbakımı #sağlık #şampuan #ayakbakımı #farmasibbkrem #farmasiürünleri #farmasiüyelik #farmasikozmetik #farmasimakyaj #farmasikayıt #farmasiindirim #istanbul #ankara #bursa

  Web Sitesi Kurarak Farmasi Yeni Üye Bulma

  Web sitesi zahmetli ve sermaye isteyen bir iştir. Web sitesindeki mantık yazılan içeriğe Google’dan üye çekmek ve onlarla etkileşime girmektir. Mesela Farmasi’ye nasıl üye olurum diye bir yazı yazdığınızda kişiler bu ve buna yakın bir arama yaparsa web sitenizi ziyaret etme olasılığı yüksektir. Sitenize gelen ziyaretçiler üye olmak isterlerse iletişim formlarından size ulaşır ve üyelik işlemi gerçekleştirilir.

  9 senedir web sitesi yapmaktayım ve Farmasi’de dördüncü senem. Farmasi için bana toplamda 25 kişi web sitesi yaptırdı ve hiçbiri içerik eklemedi. O yüzden bu iş için gaza gelip site yaptıracağım ben demeyin 🙂 Bu iş aşırı emek ve sabır isteyen, özgün makale yazabilecek kişilerin işidir. Farmasi hakkında çok tecrübeli değilseniz site size bakar siz ona bakarsınız. Web sitesi kurdurmak ve bu alanda da çalışmalar yapmak istiyorsanız girisimcisitesi.com web sitesini ziyaret edebilir ve Farmasi’ye özel hazırlanmış bir web sitesi satın alabilirsiniz.

  Ofis Açarak Farmasi Yeni Üye Bulma

  Farmasi eğitim ve kayıt ofisi açılmasına müsade etmektedir. Böyle bir düşünceniz varsa size kesinlikle açmanızı öneririm. Ben de bir sene civarında ofis açtım ve işlerimi hızla büyüttüm. Çok etkili bir üye ekleme yöntemidir ve ekibinizi de hızlı geliştirme olanağınız olur. Eğer böyle bir ofis açmayı düşünüyorsanız bu işi ilk yapanlardan biri olarak sizlere tavsiyem sıcak bir ortam kurmaya çalışın. Bu ortamı kurduğunuz zaman gelene üye olur musun diye sormanıza bile gerek kalmayacaktır. Çünkü; ortamdan etkilenen kişiler sizlere üye olmak istediklerini söyleyeceklerdir.

  Eğitim ve kayıt ofisinizde mümkünse Farmasi’nin tüm ürünleri olsun. Toplantı yapabileceğiniz geniş bir oda, ürünlerin denenebileceği rahat bir bölüm ve tabi ki de taze çay. Bunları gerçekleştirdikten sonra arkadaşını alan ofisinize gelecektir. Çay, muhabbet, ürün denemesi derken misafirinize bir bakmışınız üyeniz olmuştur.

  Bizden şimdilik bu kadar! Peki sizin bize anlatmak istediğiniz bir şey var mı?

  Bilgi paylaştıkça büyür. Bu işi rekabet olarak görmek küçük beyinlerin küçük düşünceleridir. Sizin de üye bulmak için uyguladığınız yöntemler varsa aşağıdaki yorum kısmından tecrübelerinizi paylaşabilir ve herkesin büyümesine yardımcı olabilirsiniz.

   Farmasi Üyelik Formu

   Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

    Farmasi Üyelik Formu

    Farmasi'ye üye olmadan önce bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır. Bilgi almadan üye olmak için tıklayın...

    Ziyaretçi Yorumları (1)
    1. Merve dedi ki:

     Ürünler göründüğü gibiydi hızlı geldi bir hasar olmadi (Çiğdem Ekibi)

    Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
    Bilgi almadan hemen üyeliğini oluşturmak için buraya tıklayın...

    Üye olmadan önce bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurun