Farmasi Reishi Mantarı Ekstresi İncelemesi

Farmasi Reishi Mantarı Ekstresi İncelemesi
11.02.2021
242

Bu yazımızda Farmasi Reishi Mantarı Ekstresi kullanımını ve reishi mantarının faydalarını inceleyeceğiz. Çoğumuzun bildiği gıda takviyeleri son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Yılın her dönemi vücudumuzun ihtiyacı olan her besini bulamadığımızdan normal beslenmenin yanı sıra eksik kalan vitamin ve mineralleri gıda takviyelerinden alıyoruz. Bu yüzden gıda takviyelerimiz sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazımız haline geldi. Nutriplus serisinin Reishi Mantarı Ekstresi ise bunlardan sadece biri.

Asya’nın sıcak ve nemli bölgelerinde bolca yetişen kırmızı, mor, yeşil, sarı gibi çeşitli renklere sahip, kuruyunca bile parlak görüntüsünü koruyan etli yapısıyla reishi mantarı geleneksel tıpta önemli bir yere sahiptir. Çağlar boyunca insanlar tarafından ölümsüzlük, başarı, güç gibi anlamlar yüklenmiştir. Reishi mantarının diğer adı ise ölümsüzlük mantarıdır. Çin, Japonya, Kore gibi ülkelerde ağaçların üzerinde doğal olarak yetişir.

Farmasi Reishi Mantarı Ekstresi, içerisinde sadece doğal reishi mantarı bulundurur. Kutu içeriğinde her biri 480 mg olan 60 adet bitkisel merkezli kapsüller vardır. Ürünümüz Vcaps patentine sahiptir. Bu patent bitkisel orijinli ürünlere verilir.

Farmasi Reishi Mantarı Ekstresi Nasıl Kullanılır?

11 yaş ve üzeri bireyler için kullanıma uygundur. Kronik rahatsızlığı olanlar, hamile ve emzirme dönemlerinde olanlar kullanmadan önce doktoruna danışmalıdır. Normal beslenme düzeninizin yanında takviye edici gıda olarak günde 2 kez 1’er kapsül kullanılması önerilir.

BELİRTELİM: FarmasiNutriplus Serisi Gıda Takviyesi ürünleri ilaç DEĞİLDİR. Herhangi bir hastalığın tedavisi için KULLANILMAZ. Alternatif tıp ürünüdür ve doktor kontrolünde kullandığınızda kaliteli bir yaşam sürmenize katkı sağlar. LÜTFEN amacı dışında KULLANMAYIN, KULLANDIRTMAYIN!

  Farmasi Üyelik Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Güncel Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun!

  Farmasi'ye Üyelik İçin Tıklayın
  Farmasi Web Sitesi Satın Almak İçin Tıklayın

  Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
  Sen de sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

  Üyelik Avantajları
  -Ürünleri indirimli satın alırsın
  -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
  -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
  -Yeni üyeler ekleyebilirsin
  -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
  -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin

  Hemen kayıt olmak isterseniz Instagram hesabımızın BIO bölümündeki linkten direk Farmasi üyelik formuna ulaşabilirsiniz: Farmasi Üyelik Formu