Farmasi Ürünlerinin Geliş Fiyatı Hesaplama

Farmasi Ürünlerinin Geliş Fiyatı Hesaplama
09.07.2020
6.965

  Farmasi Üyelik Formu

  Farmasi ürünlerinin geliş fiyatı hesaplama işlemi basit bir bölme işlemi ile yapılabilmektedir. Burada dikkat etmemiz gereken bölüm ise katalogda iki farklı şekilde kazanç olmasıdır. Farmasi’den aldığınız bir ürünü %30 veya %40 kâr ile satabilirsiniz. Farmasi bölümünden sattığınız bir üründen satış kazancınız %30 iken, Dr C Tuna bölümündeki bir üründen satış kazancınız %40‘tır. Farmasi üyesi olduğunuzda sistemde ekleyeceğiniz her ürün geliş fiyatı ile sepetinize eklenir.

  Farmasi Geliş Fiyatı Hesaplama

  DR. C. TUNA BÖLÜMÜ ÜRÜNLERİ

  Dr C Tuna bölümündeki ürünlerin geliş fiyatını bulmak için ürünün katalogdaki fiyatını 1,4 e bölüyoruz. Mesela 100 TL katalog fiyatı olan bir ürün 1,4’e bölündüğünde 71,42 TL çıkmaktadır. Yani; katalogda Dr. C. Tuna bölümünden 100 TL’ye yapılan bir alışveriş Farmasi üyelerine 71,42 TL‘ye düşmektedir.

  FARMASİ BÖLÜMÜ ÜRÜNLERİ

  Farmasi bölümündeki ürünlerin geliş fiyatını bulmak için ise ürünün katalogdaki fiyatını 1,3’e bölüyoruz. Mesela 100 TL katalog fiyatı olan bir ürün 1,3’e bölündüğünde 76,92 TL çıkmaktadır. Yani; katalogda Farmasi bölümünden 100 TL’ye yapılan bir alışveriş Farmasi üyelerine 76,92 TL’ye düşmektedir.

  Farmasi ürünlerinin geliş fiyatı hesaplama işlemi sadece bu kadardır. Basit bir bölme işlemi ile ayak üstü her yerde ürünlerin geliş fiyatlarını bulabilirsiniz.

  Ürünlerin Tam Fiyat Listesi İndirme

  Bulunduğunuz ayın tüm ürünlerinin indirimli fiyat listesini almak için sisteme girdiğinizde açılan sayfada bulunan “Duyurular” bölümünü inceleyebilirsiniz. Duyurularda “Fiyat Listesi ve Çoklu Katalog” ismi ile bu dosya paylaşılmaktadır. Buradan indireceğiniz dosya excel dosyası olduğu için telefonunuzda veya bilgisayarınızda office programı olması gerekmektedir.

  Farmasi üyesi olmak istiyorsanız Farmasi üyelik formunu doldurmanız gerekmektedir. Eğer siz de Farmasi fırsat ve kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki formdan bize ulaşabilir ve ekibimize katılabilirsiniz.

   Farmasi Üyelik Formu

    Farmasi Üyelik Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
    Sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

    Üyelik Avantajları
    -Ürünleri indirimli satın alırsın
    -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
    -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
    -Yeni üyeler ekleyebilirsin
    -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
    -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin