Farmasi Teşvik Hediyeleri Nedir? Nasıl Alınır?

Farmasi Teşvik Hediyeleri Nedir? Nasıl Alınır?
27.06.2020
5.048

  Farmasi Üyelik Formu

  Farmasi teşvik hediyeleri üyelere özel aylık kişisel satışına göre yapılan bir kampanyadır. Bulunduğunuz ay kişisel TL puanınıza göre güncel teşvik hediyelerinden birini veya puan durumunuza göre birkaçını alabilirsiniz. Teşvik hediyeleri şans broşürlerinde ve duyurular bölümünde yayınlanır. Puan ve ürün olarak her ay güncellenir.

  Farmasi Teşvik hediye kampanyasından faydalanmak için kişisel puanınızın istenilen puanlara ulaşması gerekmektedir. Grup TL puanının teşvik hediyelere hiçbir etkisi yoktur. Ayrıca kullanılmayan teşvik puanları bir sonraki aya devredilmez.

  Teşvik hediyelerini bir örnekle açıklayalım. Mesela 2020 Haziran ayının teşviklerini inceleyelim.

  Farmasi Haziran ayı teşvik hediyeleri 2020

  2020 Haziran ayında şirket iki farklı puanda teşvik kampanyası yapmış. Üstteki tabloya göre Farmasi girişimcileri 275 TL puanlık kişisel alışverişinizde 3 farklı paketten faydalanabilmektedir. 500 TL puanlık teşvikte de 4 farklı paket bulunmaktadır.

  Mesela Haziran ayında 550 TL puanlık kişisel alışveriş yapan bir Farmasi girişimcisi iki tane 275 TL puanlık teşvikten veya bir tane 500 TL puanlık teşvikten faydalanabilir.

  Farmasi Teşvik Hediyeleri Nasıl Alınır?

  Teşvik hediyeleri birden farklı paketten ve farklı fiyatlardan oluştuğu için Hoş geldin paketi gibi otomatik olarak eklenemez. Teşvik hediyeleri sipariş verilirken “Kampanyalar” bölümünden eklenmektedir. Alışverişinizi oluşturup “Sepetim” bölümünden “Devam Et” butonuna bastıktan sonra “Kampanyalar” bölümü açılacaktır. Açılan sayfada teşvikleri alttaki görseldeki gibi görünecektir.

  Haziran Teşvik Hediyeleri 2020

  Teşvik hediyesini alabilmeniz için yapmanız gereken tek işlem, almak istediğiniz hediyenin sağındaki sıfır sayısını 1 olarak değiştirmektir. Puanınız yettiğince istediğiniz kadar Farmasi teşvik hediyesi alabilirsiniz. Hediyenizin eklenip eklenmediğini ödeme sayfasında görünen faturadan kontrol etmeyi unutmayınız.

  Bu kampanya ile Farmasi üyelerine büyük destek sağlamaktadır. Mesela 500 TL puanlık bir alışverişte ortalama 85 TL olan bir set size bedava gelmiş olur. Özellikle yüksek satış yapan kişiler Farmasi teşvik hediyeleri kampanyasından yüksek kâr sağlar. Yüksek satış yapan bir kişinin ne kadar çok kazanç sağlayacağını bu yazıda inceleyebilirsiniz: Farmasi Yüksek Satış Kazançları

  Siz de Farmasi’ye üye olmak ve ekibimize katılmak isterseniz aşağıdaki ön bilgilendirme formunu doldurabilir ve size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Whatsapp’tan göndereceğimiz Farmasi üyelik formunu doldurarak anında Farmasi üyesi olursunuz ve Farmasi’nin tüm kampanyalarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

   Farmasi Üyelik Formu

    Farmasi Üyelik Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
    Sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

    Üyelik Avantajları
    -Ürünleri indirimli satın alırsın
    -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
    -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
    -Yeni üyeler ekleyebilirsin
    -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
    -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin