Saç Dökülmesi Problemine Farmasi’li Çözümler

Saç Dökülmesi Problemine Farmasi’li Çözümler
08.07.2020
1.460

  Farmasi Üyelik Formu

  Saç dökülmesi; vitamin ve mineral eklikliği, çevresel koşullar, stres, yanlış beslenme, hormonel sorunlar, kozmetik ve ilaç kullanımına bağlı olarak olarak gerçekleşmektedir. Saç dökülmesi yaşamak istemediğimiz büyük bir problemdir. Eğer saçınız güçsüzleşmiş ve koparak dökülmeye başlamışsa yukarıda saydığımız sorunlardan bir ve birkaçı bunu tetiklemiş olabilir.

  Saç dökülmesi probleminiz için size Farmasi’den üç ürün önerimiz olacaktır. Bu önerileri çevremizdeki kişilerin ürün kullanım yorumlarından edindiğimiz bilgilerle hazırladık. Ürünleri düzenli kullanarak saç ve saç derinizi eski sağlığınıza kavuşturabilir, dökülmeyi durdurabilir ve saçların gürleşmesini sağlayabilirsiniz.

  Farmasi Sarımsak Yağı

  Farmasi Sarımsak Yağı

  Farmasi sarımsak yağı doğrudan cilde uygulanır. Masaj yaparak saç derisine süreceğiniz sarımsak yağı 30 dakika sonra yıkanarak temizlenir. Yıkama esnasında Farmasi sarımsaklı şampuan kullanımı önerilir. Ürünün kesinlikle ağır sarımsak kokusu yoktur. Sarımsak yağının yanı sıra tatlı badem yağı, ayçiçek yağı ve E vitamini ile geliştirilmiş bir formüle sahiptir. İçeriğindeki vitamin ve minarellerle saç derisini ve saçı güçlendirir. Bu ürünü 1104138 kodu ile satın alabilirsiniz.

  Farmasi Sarımsaklı Şampuan

  Farmasi Sarımsaklı Şampuan

  Farmasi sarımsaklı şampuan içerisindeki sarımsak özü ve Vitalizng sayesinde saç ve saç derisini besler, kaybettiği gücü geri kazandırır. Saçların dökülmesini engeller ve gürleşmesini sağlar. En az iki ay düzenli kullanım önerilmektedir. Bu ürünü 1108062 kodu ile alabilirsiniz.

  Farmasi B12 Vitamini

  Farmasi B12 sprey

  Özellikle saç ve tırnak sağlığı için B12 vitamini çok önemlidir. B12 vitamini düzenli kullandıkça saçlarda ve tırnaklarda gözle görülür bir şekilde değişimi fark edebileceksiniz. Ortalama en az 1-2 ay düzenli kullanımını önermekteyiz. Farmasi B12 vitamin spreyini 9700702 kodu ile satın alabilirsiniz. Günde 1 sefer dil altına 4 fıs sıkmanız yeterli olacaktır.

  Bu üç Farmasi ürününü düzenli kullandığınızda saç dökülmesi duracak ve saçta gürleşme başlayacak. Ayrıca saç güçlenecek, parlayacak ve canlanacaktır.

  Farmasi ürünlerini indirimli fiyata satın almak için Farmasi’ye üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra sisteme giriş yaparak fabrikadan evinize doğrudan istediğiniz ürünleri indirimli fiyattan sipariş verebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki forma isminizi ve telefon numaranızı yazmanız yeterlidir. Whatsapp yoluyla size Farmasi üyelik formu gönderilecektir. Üye olduğunuz an hemen alışverişinizi yapabilir hatta yeni üyeler ekleyerek kazancınızı artırabilirsiniz.

   Farmasi Üyelik Formu

    Farmasi Üyelik Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Farmasi Üyelik Formu Kendi işini kurmaya hazır mısın?
    Sıfır sermaye ile bir iş kurmak istiyor musun? Ön bilgi ve üyelik formunu almak için formu doldurabilirsin

    Üyelik Avantajları
    -Ürünleri indirimli satın alırsın
    -%30 - %40 kâr ekleyerek ürün satışı yapabilirsin
    -Farmasi'nin tüm kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsin
    -Yeni üyeler ekleyebilirsin
    -Eklediğin üyelerin alışverişlerinden prim kazanabilirsin
    -Kariyer çalışması yaparak yüksek primler kazanabilirsin